Sayfa 585/1001 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Cumhurbaşkanı yardımcısı fuat oktay: Doğu akdeniz'de 5 kuyu daha açarak petrol ve doğalgaz arama faaliyetlerinde aktif bir strateji izlemeye devam edeceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    O yardım olmuyor peşkeş oluyor diğerleride aynı.

MİLLETİN malını ne karşılığı veriyon.

TÜRKİYE'de geçmiş 17 yıl kadar talan,yolsuzluk,usülsüzlük ve rüşvet olmamıştır.

Ve anlı secdeden kalkmıyanlar ve İmam hatipliler tarafından birde İnsanı insan olarak görüyoruz deyip kibir abideleri burunlarından kıl aldırmayıp diğer vatandaşların ekmekleriyle oynuyorlar.

Liyakatsız gelip dönen dolapları görüşte o işten atıldım diyenlerede acımak yok.Rüşveti alan ,Görüpte o işte duranlarada.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yok ondan değildir o kim demişse yalan demiştir.

Saçı uzun aklı kıt olanlar yüzünden batmışlar bizim buradakileride kıskanıyorlar be yahu.

Yolsuzluk yapılıyor ve susuluyor bu günleride gördüm ya.

Demekki neymiş.

KURAN daki MÜSLÜMAN yok dünyada.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 2 güvenlik görevlisi şehit oldu, 7 güvenlik görevlisi yaralandı. / Hürriyet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    USD

574 üzerinde ilk hedef 583 gibi bir yerler olur.. ancak sanırım kamu bankaları aracılığı ile günün ikinci yarısında satış gelir
    5,8011 an itibarı ile
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 2 güvenlik görevlisi şehit oldu, 7 güvenlik görevlisi yaralandı. / Hürriyet
    Türk'üm ama PKK/hdp'e oy veriyorum diyen kendi halkına düşman reziller köşelerinde altlarına sıçarak beklemesinler,
    gelsinler burada yorum yapsınlar PKK/hdp'lilerin leşlerine gerilla şehitleri desinler...

*tcmb beklenti anketi: Cari yıl sonu yıllık tüfe beklentisi %11.62, (önceki %12.18)

*tcmb beklenti anketi: 12 ay sonrasının yıllık tüfe beklentisi %10.07, (önceki %10.46)

*tcmb beklenti anketi: 24 ay sonrasının yıllık tüfe beklentisi %8.94, (önceki %9.16)

Sayfa 585/1001 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •