Sayfa 25/1001 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Öpüşmüyorlarmış, bilmeniz gerekirdi
    Haaa... O zaman tamam, ben öbür iste seviyenin tutturulması gerekiyor sanıyordum!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ortam gergin, biraz sakinlestirelim!

Metin Hara: Adriana ile seviyeli bir ilişkimiz var

Hep merak ederim, ilişkide "Seviye" nasıl tutturuluyor, havlu falan mı sarılıyor?
    Hakikaten Reha Bey,yine toplumsal bir soruna parmak bastınız,ben küçükken kelebek vs magazin eklerinde okurdum hala aynı değişmedi;seviyeli ilişki,yaşıyan manken,şarkıcı,vs olursa,mahallede dul komşu Aysel yaparsa adı direk değişiyor

3. 'TÜRK' MÜ BÖLER, 'TÜRKİYELİ' Mİ? | EŞİT YURTTAŞLIK | BİRGÜL A. GÜLER
    1913 Lenin;
    Etniklere kültürel özerklik isteme sahtekarlığından vazgeçin, her okulda her etnikten bir kişi bile olsa o etniğin dilinde sınıf açmak zorundasınız bu yapılabilir bir şey mi, siz neyi talep ediyorsunuz!
    Aklın yolu birmiş demekkine..
    Dk. 14:22 https://www.youtube.com/watch?v=cFTQk8qyj5w

4. [QUOTE=METEPOSTA;3676470]'TÜRK' MÜ BÖLER, 'TÜRKİYELİ' Mİ? | EŞİT YURTTAŞLIK | BİRGÜL A. GÜLER

Türkiyeli nedir gerçekten merak ediyorum. Bilen birisi beni aydınlatırsa cidden minnettar olurum. Birilerinin “pozitif” ayaklarına son 10 yıldır bir yerlerinden uydurdukları tabir mi acaba? Fransalı veya ingiltereli demiyorsak Türkiyeli demek de kabız bir tabir gibi.
    Zıçıldığı günden beri reddediyorum bu tanımı.
    Ama dediğim gibi birileri mantıklı bir açıklama ile altını doldurursa sevinirim bu tabirin.

5. Kendini Türk hisseden herkes Türk tür bunun osu buşu şusu yoktur yani NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE nokta

6. Ben Türküm diyemiyenin bu topraklarda işi yoktur bunun Türküm ama. SI yoktur

7. Tabi bunlar benim şahsi görüşüm tekrardan söylüyorum TÜRK'ÜM ama yok ALEVÎ SÜNNÎ TENGRİCİ HİRİSTİYAN YAHUDI ATEİST DEİST VS farketmez TÜRK hisseden herkes TÜRK benim gözümde

8. Türk yalan söylemez Türk merhametlidir Türk dürüsttür Türk saygılıdır kisaca TÜRK ADAM GİBİ ADAM KADIN GİBİ KADINDIR

Sayfa 25/1001 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •