Sayfa 607/1001 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Sosyal konut icin %10 peşinat alınacak geri kalan rakam 20 vadeye yayılabilecek .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: En yakın zamanda ihalesini yaparak kanal istanbul projesine de başlayacağız
    erdoğan: Biz kanal istanbul projesini rafa kaldırmayız, chp'nin takoz siyasetine boyun eğmeyiz
    Bak ne buldum......
    O proceni ister çöpe at ister rafa kaldır 1 dolar kazanamayız,
    gel bunu yapalım milyar dolarlar kazanalım..
    Danimarka, 45 milyar dolara yapay rüzgâr adası inşa etmeye hazırlanıyor
    https://www.donanimhaber.com/danimar...aniyor--116791

Fatih Altaylı, Ahmet Davutoğlu’nun bugün İçişleri Bakanlığı’na dilekçe verilerek kurulması beklenen partisinin adının "Gelecek Partisi" olduğunu duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fatih Altaylı, Ahmet Davutoğlunun bugün İçişleri Bakanlığına dilekçe verilerek kurulması beklenen partisinin adının "Gelecek Partisi" olduğunu duyurdu.
    Ne yapacaksın, 'Gelecek'te Suriye'den bi 5 milyon daha getirmeyi mi tezgahlayacaksın...
    Senin o "Stratecik derinlik"ini tee buradan Şam'a kadar.......
    Son düzenleme : METEPOSTA; 12-12-2019 saat: 16:11.

*ecb gosterge faız kararı 0.00% (beklentı 0.00% oncekı 0.00%)

8. İstanbul'da 30 çeşit etnik var sanıyorduk.. İBB yalnız Kürtçe eğitmeni almaya karar verdiğine göre demek ki öteki etnikler yokmuş veya da varmış ama başları kelmiş..!.. Öteki etnikler bir şeyi eksik yapıyor olmalılar,
    ne yapsalar da İBB'nin gözü onları da görse acaba?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kürt dili ve edebiyatı mezunu iki eğitmen alacağını duyurdu.
    https://veryansintv.com/ibbden-kurtc...egitmen-ilani/

Sayfa 607/1001 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •