Sayfa 849/1001 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Gezi davasında tutuklu olarak yargılanan ve bugun beraat eden Osman Kavala hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltı kararı verildi./ Anadolu Ajansı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Gezi davasında tutuklu olarak yargılanan ve bugun beraat eden Osman Kavala hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltı kararı verildi./ Anadolu Ajansı
    Ac kapa Artema.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sözcü : Sağlık Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun 14 Şubat 2020 tarihli Fiyat Değerlendirme Komisyonu'nda; tıbbi ilaçlara yüzde 12.10 zam yapıldı. Zamlı tarife 19 Şubat çarşamba gününden itibaren geçerli olacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*bıst gm atilla: Borsanın halka arzı için yıl bitmeden hazır hale gelir ve gündeme alırız-bloomberg ht

*bıst gm atilla: Pay piyasasında son dönemde yerliliğin ağırlığı var-a para

*bıst gm atilla: Yeni enstrumanlar gündemde-a para

*bıst gm atilla: Açığa satış yasağının kalkması için çabalıyoruz-bloomberg ht

*bıst gm atilla: Akşam seansında ortalama 200 milyon tl işlem geçiyor, gidişattan memnunuz-bloomberg ht

bıst gm atilla: Halka açıklık oranı çok düşük hisselerde düzenleme olacak-bloomberg ht

*bıst gm atilla: Mayıs'ta endeksten iki sıfır atmaya niyetliyiz-bloomberg h

*bıst gm atilla: Kapalı tahtalarla ilgili bizim tarafımızda yapılacak bir şey yok-bloomberg ht

Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe Galatasaray macını Halil Umut Meler , Beşiktaş Trabzonspor macınıda Fırat Aydınus yönetecek

7. Günaydınlar.

*erdoğan: Türkiye idlib'de kendi harekat planını uygulamak için her türlü hazırlığı yapmıştır, 'bir gece ansızın gelebiliriz' diyoruz

erdoğan: Idlib'de harekatı bir an meselesidir

Sayfa 849/1001 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •