Special Days Image
Sayfa 576/1001 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    AKP Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, 'Hiç kimsenin İstanbul'u susuz bırakma hakkı yoktur. Beceremiyorlarsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım isteyebilirler' dedi.

5 Ayda Istanbulda su sıkıntısı başlıyor ve suçlusu Imamoglu oluyor, 25 yıldır yönetenler puri pak yerseniz!
    Afyon daki adam cenabetmi kalmış.

2. Fetö'nün fahişelerini iş üstünde basan FETÖMETREden rahatsızlarmış!......

Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminden sonra yurt dışına firar eden eski askerler, örgüte karşı mücadele veren isimleri sosyal medya üzerinden sürekli hedef alıyor. Firari askerlerin hedefindeki isimlerin başında ise Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki (DKK) kripto örgüt mensuplarını deşifre eden FETÖMETRE sistemini geliştiren DKK Kurmay Başkanı Tümamiral Cihat Yaycı ve ekibi geliyor.
    https://veryansintv.com/azili-fetocu...asil-trolledi/

*abd'de kasım'da tarım dışı istihdam 266 bin (beklenti 187 bin)

*abd'de kasım'da işsizlik oranı %3,5 (beklenti %3,6)

*abd'de kasım'da ortalama saatlik kazançlar %0,25 veya $0,07 ile 28,29 dolar, yıllık %3,1

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Ver Allah' ım ver..
    feto hocasına ne güzel laflar ediyor...bulabilen yapıştırsın o videoyu...

şu herifi neden görmek istemiyorum...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

*hazine ve maliye bakanlığı: Nakit dengesi ocak-kasım döneminde 93,75 milyar tl açık verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: Faiz dışı denge kasım'da 14,41 milyar tl fazla verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Halkbank: Abd'deki yargılamanın durması için yasal hakkımızı kullanacağız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,747
    Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Papilon Savunma, 6 Aralık'ta Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlayacak
    Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Endeks %1,5 oynaştı..... makasta...
    niye çakıyorlar acaba..

Neyse herkese iyi akşamlar..
    Bunu alacaklarmış.Diye duydum
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bunu alacaklarmış.Diye duydum
    Daha çok yolu var.

Kap : Borsa İstanbul Duyurusu

Payları Ana Pazar'da işlem gören Diriteks Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket) ile ilgili olarak, Şirketin kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmediğinin tespit edilmesi nedeniyle Kotasyon Yönergesinin 23/1-a maddesi, faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması nedeniyle Kotasyon Yönergesinin 23/1-d maddesi ve finansman sıkıntısına düştüğünü gösterir derecede, vadesi geçmiş finansal, ticari, kamu, personel borcu olması ve faaliyetlerini etkileyecek derecede icra takibine maruz kalması nedeniyle 35/1-d maddesi kapsamında Şirket paylarının Yakın İzleme Pazarı'na alınmasına, Kotasyon Yönergesi'nin 35. maddesinin 3. fıkrası kapsamında Şirket paylarının işlem sırasının 09/12/2019 tarihinde kapatılmasına ve 10/12/2019 tarihinden itibaren Yakın İzleme Pazarı'nda tekrar açılmasına, Kotasyon Yönergesinin 23/1-a maddesi kapsamında yapılan işlemin Kotasyon Yönergesinin 32/1-a maddesi kapsamında birinci uyarı olarak değerlendirilmesine karar verilmiştir.

Sayfa 576/1001 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •