Special Days Image
Sayfa 746/1001 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Erdoğan: Türkiye için yazılan senaryolarda 2019 'teslim oluş yılı' öngörülmüştü. Şükürler olsun ki 2019'u yeniden yükseliş yılına dönüştürdük

Erdoğan: Dört gözle Türkiye'nin tökezlemesini ve yere kapaklanmasını bekleyenleri hüsrana uğratmayı sürdüreceğiz

Erdoğan: Bu büyük milletin, şartlar ne olursa olsun istiklali ve istikbali için destan yazmaya devam edeceğini içeride ve dışarıda herkese göstereceğimiz bir yıla giriyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Faizin kademeli olarak aşağıya inmesi için adımları attık. 'İnmesi gerekir' dedik ve indi, iniyor. Bugün de yine bir açıklama yapılacak."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bunların hepsi böyle ********mi, hiç istisnasına rastlamadım henüz.

Ulan hıyar, Fetöyu ben mi temizleyeceğim?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Tahliyesine itiraz üzerine gözaltına alınan eski Kara Kuvvetleri Muhabere ve Muharebe Eğitim Destek Komutanı emekli Korgeneral Metin İyidil tutuklandı. HSK, İyidil'in beraati ve tahliyesine karar veren Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 20. Ceza Dairesi heyeti hakkında inceleme başlattı. Heyetin başka illerde görevlendirildiği öğrenildi.

Ugandada meydana gelen akıllara durgunluk veren olayda, 2 hafta önce kadın diye evlendiği kişinin erkek olduğu ortaya çıkan imam, görevinden uzaklaştırıldı. Kaynak: www.abcgazetesi.com

Totoyu kurtardığına, dua et!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

https://odatv.com/gokceklerin-kapisi...-16012006.html

Gökçeklerin kapısına bu kez icra dayandı
    Gökçekler hakkında icra takibi başlatıldı.

İBRET İÇİN OKUYUN
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Yarın borsa İstanbul ‘da akşam seansı uygulaması başlıyor .

İlk etapta sadece endeks vadeli işlem sözleşmeleri (BIST 30, BIST Banka, BIST Sınai, BIST Likit Banka ve BIST Banka Dışı Likit 10) için Akşam Seansı düzenlenecek. Seans 19:00’dan 23:00’e kadar aralıksız yapılacak . Akşam Seansındaki işlemler, bir sonraki gün gerçekleşecek işlemler ile beraber takasa konu olacak.

Akşam Seansında uygulanacak fiyat limitleri, ilgili günün normal seansının sonunda hesaplanan uzlaşma fiyatı üzerinden belirlenecek ve normal seans sonu uzlaşma fiyatının yüzde 3 altı ve üstü olarak uygulanacak. Ayrıca "Akşam Seansı"nda gerçekleşen işlemler, gün sonu ve vade sonu uzlaşma fiyatı hesaplamalarında kullanılmayacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ugandada meydana gelen akıllara durgunluk veren olayda, 2 hafta önce kadın diye evlendiği kişinin erkek olduğu ortaya çıkan imam, görevinden uzaklaştırıldı. Kaynak: www.abcgazetesi.com

Totoyu kurtardığına, dua et!
    Kurtarmışmıdır ?
    Kadın polis üst aramada el neye değiyorsa artık? HERİF HIZLI vardır bir vukuat

Sayfa 746/1001 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •