Sayfa 571/1001 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Mecliste kadın cinayetleri tepkisi: Artık yeter

TBMM Genel Kurulu'nda, Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilişinin 85'inci yıl dönümü nedeniyle milletvekilleri yaptıkları konuşmalarda, kadın cinayetlerine dikkat çekti.

5 Aralık 2019 19:04

Meclisteki kadın personele dar kıyafet yasağı!

TBMM personeline, kumaş pantolon ve yelekten oluşan kıyafetlerinin dar olduğu, vücut hatlarını ortaya çıkarttığı gerekçesiyle yeni kıyafetler dikildiği iletildi. Kadın çalışanlara, Bundan sonra uzun yelekler giyeceksiniz. O zamana kadar da geniş pantolon giyin denildiği iddia edildi.

4 Aralık 2019 12:18

Heee... Bunlar yeter demişler, kadına bu bakış açısı ile!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD'de süren davada özel statüde yargılanma talebinde bulunan Halkbank'ın talebi, Yargıç Berman tarafından reddedildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Savcı duymasın )..

Günaydın kafe

8. Pablo Escobar'ın kardeşi katlanabilir telefon üretti!
    https://www.donanimhaber.com/pablo-e...uretti--116605
    alaz19037
    Müşteri: Kardeşim ne biçim telefon bu, Katlanır dediniz katlanmıyor. Tüketici hakem heyetine vericem sizi, sürüm sürüm süründürücem!
    Müşteri temsilcisi: Siz yerinizden ayrılmayın efendim. Sorunu çözmek üzere hemen bir teknik servis elemanımızı yolluyoruz.
    Müşteri: İnanın hiç gerek yok. Farkettim ki ben yanlış tutuyormuşum telefonu. Şu an sorun çözüldü.

Sayfa 571/1001 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •