Sayfa 412/1001 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Eskiden kendi tükettiğimiz sigaranın ağırlıklı tütününü biz üretirdik. Ancak onu da bitirdiler. Şuan tüketilen sigaranın içindeki tütünün %12 si yerli imiş .Tütün üreticisi 3 milyon çiftçi varmış eskiden.
    Sorsan milli ve yerliyiz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yabancı sigara üreticileri ülkemize gelirken zaten bunun için gelmediler mi!

Amaç sektörü ele geçirmek ve kendi ürününü satmak değil miydi!

Bunda şaşılacak bir durum yok..

it is the average of 5 people in the human environment..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. PKKya yapılan operasyonda siviller öldürülüyor diye açıklama yapan kandil sözcüsü CHP mv Sezgin Tanrıkulunun abisi Saim Vildan Tanrıkulu.
    1980 de Diyarbakırda bir subayımızı ailesinin gözü önünde şehit ederek İsviçreye kaçan bu şahıs 1993te vatandaşlıktan çıkarılmıştır.
    Ve bu katilin kardeşi kravatıyla girdiği Mecliste PKKnın sözcülüğünü yapıyor.

Birisinin abisi İsviçrede, öbürünün abisi Kandilde. Birisi CHP de, öbürü HDP de.

4. Günaydın iyi haftalar.

*kredi paketi tekstil, ayakkabıcılık, turizm, inşaat olmak üzere emek yoğun sektörleri kapsıyor-ntv

*10 ve üstünde işçi çalıştıran firmala düşük faiz ve vade avantajlı kredi sağlanacak-ntv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kırıkkale'de eski eşi EmineBulut'u 10 yaşındaki kızının yanında boğazından bıçaklayarak öldüren Fedai Varan kasten adam öldürme' suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 412/1001 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •