Sayfa 581/1001 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. S.Önkibar,
    H.Özkök Kıbrıs başımıza beladır dedi yazarım dedim yazma diye yalvardı..
    Hilmi Özkök Zekeriya Öz'e Ergenekon kumpasında tutuklanacak subayların listesini vermiş..
    Fetö, "Hilmi Özkök G.K.başkanı olduğunda zulüm bitecek.. General olduğunda gözlerinden nasıl kaçtığına şaşırmıştım bayram etmiştim.." demiş....
    Harb okulunda "Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti,Cehennemler kudursa, ölmez nigâhbanıyız." diyen Özkök, an geldiğinde Cumhuriyet'i arkadan bıçaklamış sonra da ABDye hocaefendisinin yanına kaçmış..

https://www.youtube.com/watch?v=Upng0K-UlAg

2. Bu Hökenekler bu Alçılar ağzını açtığında emceğini gırtlağına dayamalı ki cork cork emsinler
    hem kendileri mutlu olsunlar hem vatandaşı mutlu etsinler..

Daha önce devlete katil diyen Nagehan Alçıyı ekrana çıkartmasıyla tepki çeken Habertürk, kısa bir aradan sonra yine Nagehan Alçıâyı ekranlara çıkarmaya başladı. Kendisi gibi terör örgütü PYDye olan sempatisiyle bilinen Hülya Hökenekin sunduğu programda Nagehan Alçı, Türkiyenin Nazi Almanyasından zehirli gaz aldığını ve isyancıların mağaralarda zehirlendiğini savundu.
    https://veryansintv.com/haberturkun-...liami-iddiasi/

3. Bu işler böyle mi oluyormuş, Ağababası !....
    Demek ki Mustafa Kemal de padişah başımızda diye Osmanlı ordusunun her cephesinde düşmana karşı savaşmakla hata etmiş!
    İşkembendekini kusacaksın Ağababası,
    ben CHP'yi işgal eden PKK/hdp'lilerden biriyim onun için Diyarbakır annelerini sevmiyorum diyeceksin..
    Geçtiğimiz günlerde Selahattin Demirtaş'ı ziyaret eden CHP'li Veli Ağbaba, Diyarbakır'da evlatları için HDP önünde eylem yapan aileleri AKP'nin desteklediğini savunarak bu yüzden ziyaret etmediklerini söyledi.
    https://veryansintv.com/selahattin-d...ni-hedef-aldi/

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    MEB : Doga kolejinde yaşananlarla ilgili inceleme başlatıldı , okulda eğitimin yapılamaması durumunda öğrencilerin başka okullara alınmasıyla ilgili tüm planlamalar yapılmıştır
    Baştan savma acıklama yapmıs, 70000 öğrenciyi nereye yerleştirecekmıs, peşin para ödedik okul kapanırsa paramız battı demektır
    Yeni okul arayısına basladık yarım dönem için 20bin tl istiyor çogu okul.
    Öğretmelrde işsiz kalacak, aslında her okulun velisi toplanıp okul öğretmenlerinin maaslarını hazıran
    Sonuna kadar ödese hem daha az masrafımız olur hemde ögrenci öğretmen magdur olmaz

Hüseyin özyeginin adı geciyor umarım satın alırda gec olmadan sorun giderilir

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 581/1001 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •