Sayfa 792/1001 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Akaryakıt Fiyatlarında İndirim

29/01/2020 tarihinde geçerli olmak üzere

Benzinde 10
    Motorinde 13 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.
    Medwig üstad madem indireceklerdi niye bindirdiler?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. '' Diyanet depremde vefat edenler şehittir dedi ama bir anlamı yok. Benzer açıklamayı sgk'dan ve devlet personel başkanlığından da bekliyorum işte o zaman bir anlamı olacak. Geride kalanlara dul ve yetim ayligi verilecek ve 2 akraba kamuda ise alınacak. ''

Ali Tezel
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Küba açıklarında 7,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Manisa ve çevresinde hissedilen bir deprem daha meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cafe Trend&amp;Trade - II

Afad : Saat 23:10’da Manisa Akhisar merkezli 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Malda sıkışıp son on 5 yıldır yukarı çekemeyen herifcik için şu son çıkış acıklı bir debelenmeden ibaret.

Enflasyon,büyüme vs. Son verileri kilciksiz yemiş gibi yapıyor...

Krediyle ithalata dayalı tüketim ve betonlasma ile krize giren ekonomiyi yine aynı yöntemin denenerek duzelecegi masalını yutuyor...

Kanal İstanbul vakasiyla hükümetin hiçbir halttan ders almadığını görmezden geliyor...

Merkez bankasına, TÜİK e saray memurları atanmasına ve bu kurumların itibarlarını sifirladiklarini görmezden geliyor...

Ekonomi yönetiminin başkanın dahiyane fikri enflasyon sonuçtur faiz sebep kuramını hayata geçirmeye çalıştığını faiz - döviz kiskaciyla 2001 krizinden zerre ders alınmadığını farkedemiyor...

Safa yatıyor...salağa yatıyor...mala yatıyor...

Çaresiz çocuk...

Keser bir dönerse...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Günaydın kafe

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

29/01/2020 tarihinde geçerli olmak üzere;

Motorin türlerinden alınan özel tüketim vergisi (ÖTV) litre başına 11 kuruş arttırılırken, bu zam pompa fiyatlarına 13 kuruş olarak yansıtıldı.

Sayfa 792/1001 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •