Sayfa 342/1001 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Fırat'ın doğusunda başlayan Barış Pınarı Harekatı nedeniyle İstanbul'da tüm camilerde sela okundu / İhlas haber ajansı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,264
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fırat'ın doğusunda başlayan Barış Pınarı Harekatı nedeniyle İstanbul'da tüm camilerde sela okundu / İhlas haber ajansı
    Zaten biz zora girdiğimizde işi Yaratıcıya havale ederiz beyinler boş olduğu için...Acaba o beyin neden yaratılmışki ???

*fomc tutanakları: Katılımcılar genel olarask temmuz toplantısından bu yana aşağı yönlü risklerin arttığına işaret ettiler

*fomc tutanakları: Fed politika yapıcıları 25 baz puan faiz indirimine ihtiyaç olduğuna inandılar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Köpekler havlasın dursun Türkiye operasyona başlamıştır Yolun açık olsun Şanlı Türk Ordusu...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

*fomc tutanakları: Katılımcılar istatistiksel modellerin orta vadede resesyon riskinin son aylarda kayda değer şekilde arttığına işaret ettiğini ortaya koydular

*fomc tutanakları: Katılımcılar ticari gerilimler, jeopolitik gelişkeler ve global ekonomiye ilişkin riskler konusunda genel olarak daha endişeliler

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Allah rızası için biri Hüseyin Günay kim yazıversin?

Buradan anlaşılan felaket tellalı bi tip...

8.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Allah rızası için biri Hüseyin Günay kim yazıversin?

Buradan anlaşılan felaket tellalı bi tip...
    Yavv adam muhabir. Ntv muhabiri. Hiç görmediniz mi ntv de. "Huseyin Günay Amerikadan bildiriyor." diye.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 342/1001 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •