Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,209
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Trump: Eğer Türkiye benim düşünceme göre sınırını aşan bir şey yaparsa, Türkiye ekonomisini, daha önce de yaptığım gibi tamamen yok ederim/ Twitter Hesabı
    Hani Uzun adam görüşme yapmıştıya,şimdi tehdit ediyor ülkemizi...sanırım burada danışıklı dövüş var gibi,çünkü olaya hiç hakim değiliz neler konuşulduğu adına,başımızda bela hiç eksik olmuyor bu hükümet yüzünden,basıpta gitmiyorlar,kaoslu günler yine bizi bekliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,209
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Eur/try > 6.40
    Dolarda 5.83.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hani Uzun adam görüşme yapmıştıya,şimdi tehdit ediyor ülkemizi...sanırım burada danışıklı dövüş var gibi,çünkü olaya hiç hakim değiliz neler konuşulduğu adına,başımızda bela hiç eksik olmuyor bu hükümet yüzünden,basıpta gitmiyorlar,kaoslu günler yine bizi bekliyor
    Cumhurbaşkanı bu tehdit üzerine gelecek ay yapılacak karşılıklı görüşmeyi iptal edebiliyor mu o zaman gereken karşılığı verdik derim ama bu tehdide rağmen gidip görüşürse daha çok tehdit yeriz.. Çıkıp cevap vermek önemli değil adam yerle bir ederim daha önce yaptığım gibi diyorsa buna fiili bir karşılık vereceksin .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul Valiliği : Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerinden sonra (7 Ekim Pazartesi 23.00 - 8 Ekim Salı 18.00) Marmara'nın kuzeydoğusunda sağanak yağışlar görülecek.

Gece saatlerinde etkisini artıracak yağışların İstanbul, Kocaeli ve Yalova çevreleri ile Sakarya'nın kuzey ilçelerinde kuvvetli (30-50 kg/m2) olması bekleniyor.

Pentagon: (suriye konusunda) türkiye'ye gözlem ve keşif bilgileri verilmeyecek - ht

Pentagon : Türkiye, Birleşik Hava Operasyonları Merkezi tarafından Suriye'de Hava Görev Emri'nden çıkarıldı. // HaberTürk

Türkiye etf -4.37%

Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •