Sayfa 343/1001 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Eşeği süren..s...n osuruğuna katlanır...vatan millet sakarya kafasıylan bu ülke batağa saplanır,zaten batık sayılır...En önemli unsur ''BEYİN''...neymiş tampon bölge oluşturup 26 milyar dolar harcanıp bu gölgeye içimizdeki Suriyeliler yerleştirilecekmiş,miş vs,yahu adamın toprağına giriyosun,tek destekçin yok ÖSO...Daha önce önleminizi aldınızmı diye belirtmiştik,şimdiki durum sıcak,iş soğumaya gelince,ortalık buzzz tutacak...Önceleri belirtmiştim,sıcak yazın sonu buzzz gibi kış,bu buza karşı hazırlıklımısınız ???,26 milyar dolar nereden bulunacak tampon bölge kurulurken+iç dış, borç 1 trilyon dolar ???,ÖSO'mu verecek ???,çünkü tek destekçin bunlar,neymiş PKK,İŞİD,PYD vs terör örgütlerine operasyon yapıyoruz,Peki,ÖSO denilen militan ordusu değilmi,kimlerden oluşuyor ???...Zaten ekonomik kıskacındayız+bide bu yük,bu yükü TÜRKİYE KALDIRAMAZ,benim gibi düşünenler için hava hoş önlem bakımından,Yıllarca aç,yoksul ve emek mücadelesi yapanları savunduk,devamlı arkadan vurulduk,şimdi bizi arkadan vuranlar vatanı kurtarsın bakalım,bakında aç kalmayın !!!,lokmayada muhtaç olmayın,çünkü bir lokma için aç hayvanlar biribirlerini yer,yani adı AÇLIK SAVAŞLARIDIR...hadi by bir müddet yokum

Cafe Trend&Trade - II

Kara harekatı başladı / Türk Askeri 3 noktadan Fırat’ın doğusuna giriş yaptı / HaberTürk - Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest

Süleyman Soylu : Kara harekatı bu saat itibariyle başladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Bayağı üzülenler görüyorum Türkiye harekata geçince ne yazacagını şaşırmışlar ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Milli Savunma Bakanlığı : Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Suriye Millî Ordusu, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat’ın doğusuna kara harekâtına başladı.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yavv adam muhabir. Ntv muhabiri. Hiç görmediniz mi ntv de. "Huseyin Günay Amerikadan bildiriyor." diye.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok teşekkür ederim Sayın balıkadam...

Harbiden...

Arada bir yabancı kaynaktan haber izlemek gerek

rezil rüsva olduk ya hu...

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ahmet Bey bazen

insan kalabilmek için

insanlık için

ölmek de gerekmez mi?

Sayfa 343/1001 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri