Special Days Image
Sayfa 417/1001 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Bizde pkklı öldüren hapse atılmaz, alnından öpülür. Devletimizden, büyüklerimizden böyle gördük. Sen hangi ülke vatandaşısın?
     Alıntı Originally Posted by Mebati01 Yazıyı Oku
    Ne aşamasından bahsediyon oolum şartlı olarak çıktık diyorum artık sinek bile öldürmek yok sataşma bana. Ama pkklı olursa duramam bi 17 yıl daha yatarım.

2. Gelde sen onu fetöcü savcılara sor fetö=pkk. Öyle anlından öperiz fiye klavye kahramanlığı yapma bana İstanbulun heryeri pkklı kaynıyor öyle öpmeynen ne olmaz bu iş

3. Biz 17 yılda neler gördük neler. Koca bankanın şifresini kırıpta hesabına para aktaran süper zekalı arkadaşlarda tanıdık pıyon kalkmış ıp sorar diyor.

4. Neyse hadi uğraşma bennen çukur başlıyor.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 417/1001 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •