Special Days Image
Sayfa 422/1001 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Putin : Çalışma sonucu çok önemli bir karar alındı , dışişleri bakanlarımız bunu açıklayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdogan : Rusya ile güvenli bölge konusunda anlaştık . Ypg’liler 150 saat içerisinde çekilecek .Bu sürenin sonunda Türk ve Rus devriyesi başlayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cafe Trend&amp;Trade - II

Dışişleri bakanı :Mumbic ve Tel Rifat’dan tüm terorist unsurlar çekilecek

Çavuşoğlu : 23 Elim saat 12’den itibaren Rusya ve Suriye sınır muhafızları , barış pinari harekat alanı dışında kalan Türkiye Suriye sınırının Suriye tarafına ypg unsurları ve silahlarinin sınırdan 30 km dışarıda çıkarılması icin girecektir .

Çavuşoğlu : Bu süreç sonrasında mevcut barış pinari harekat alanı sınırlarının batısı ve dolgusunda 10 km derinlikte kamışlı hariç Türk Rus devriyeleri başlayacaktır

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Anlayamasın,kuş kadar beynin olmadığından. Kızıldeniz kıyısı ne zaman çöl oldu? Kıyıda balık vardır,canlı vardır. Kartal dediğin kargadan daha zekidir. Yaşadığın yerde hiç mi ateş kartallarını duymadın?Duymadıysan internette okursun. Adamlar bu yüzden orman yangınlarında mücadeleyi bırakıyor.
    Yazım çakıştı. Muhatabı anlamıştır.
    Ates kartalini hic duymadim arti ben hic kizildenizden bahsetmedim. Yorungenin cogu suudi arabistanin colun uzerinden geciyor.

Daha haritaya bakmadan neyi kastettigimi bilmeden bu nasil bir cevap ya?

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İstanbul Adalet Sarayı’nda kadın avukatın etek altı fotoğrafını çekmeye çalışan Sulh Hukuk Mahkemesinde görevli katip, avukatın şikayetçi olması sonucu tutuklandı.

7. Anlaşma 2 tarafın ortak noktada buluşmasıdır...
    Bir tarafın her dediğinin kabul edildiği bir anlaşma bekleyenler varsa komik...
    Hele bizim her dediğimizi kabul ettireceğimizi bekleyen varsa o komple gülünç, biz dünya devi değiliz....
    Şu anki şartlara göre iyi bir anlaşma yapılmış

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Anlaşma 2 tarafın ortak noktada buluşmasıdır...
    Bir tarafın her dediğinin kabul edildiği bir anlaşma bekleyenler varsa komik...
    Hele bizim her dediğimizi kabul ettireceğimizi bekleyen varsa o komple gülünç, biz dünya devi değiliz....
    Şu anki şartlara göre iyi bir anlaşma yapılmış
    Iyide boyle birseyi kabul etmek eziklik degilmi?

Sayfa 422/1001 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •