Sayfa 423/1001 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,043
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    nöbetçi öğretmen gibi ilk günden milli eğitimi yazmışlr!
    "Nöbetçi bakan" uygulaması yarın başlıyor

TBMM'de her hafta için üç "nöbetçi bakan" uygulaması bu hafta başlayacak.

Alınan bilgiye göre, "nöbetçi bakan" uygulaması kapsamında, Meclise her hafta üç farklı bakan gelecek.

TBMM Genel Kurulunun çalıştığı salı, çarşamba ve perşembe günleri "nöbetçi bakan" Meclis'te olacak.

Bu kapsamda ilk olarak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yarın milletvekilleriyle TBMM Ana Bina'daki "Nöbetçi Bakan Odası"nda bir araya gelecek, talepleri dinleyecek.

Ekim ayı programı kapsamında 23 Ekim Çarşamba günü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 24 Ekim Perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 30 Ekim Çarşamba günü Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 31 Ekim Perşembe günü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "nöbetçi bakan" olarak Mecliste bulunacak.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bakan Selçuk'tan TBMM'deki "ilk nöbet" değerlendirmesi -AA

Bakan Selçuk'tan TBMM'deki "ilk nöbet" değerlendirmesi

- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: "Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi genelde. Bakan oldum, Meclis'e 'Nöbetçi Bakan' uygulaması getirildi, yine ilk nöbeti ben tuttum. Tüm nöbetçi öğretmenlere selam ederim"

ANKARA (AA) - Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye Büyük Millet Meclisindeki (TBMM) "Nöbetçi Bakan" uygulamasındaki ilk nöbetine ilişkin, "Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi genelde. Bakan oldum, Meclis'e 'Nöbetçi Bakan' uygulaması getirildi, yine ilk nöbeti ben tutum. Tüm nöbetçi öğretmenlere selam ederim." ifadesini kullandı.

Selçuk, TBMM'de her hafta için 3 "Nöbetçi Bakan" uygulaması kapsamındaki bugünkü nöbetine ilişkin Twitter'dan paylaşımda bulundu.

Paylaşımında öğrenciyken çok nöbet tuttuğunu ifade eden Bakan Selçuk, "Öğretmenlikten hatırladığım 'sen gençsin, tutarsın' sözleriydi. Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi genelde. Bakan oldum, Meclis'e 'Nöbetçi Bakan' uygulaması getirildi, yine ilk nöbeti ben tutum. Tüm nöbetçi öğretmenlere selam ederim, sizinleyim" değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İngiliz hükümetinin Brexit anlaşmasını 3 gün içinde Avam Kamarasından geçirmeyi amaçlayan önergesi 308’e karşı 322 ile reddedildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Iyide boyle birseyi kabul etmek eziklik degilmi?
    Türkiyenin suriye topragında kalmasını kabul etti diye rusya ezik mi oluyor, yada suriyeyi satmış mı oluyor ?
    Veya 10 km devriyeyi kabul etti diye ?

Erdoğan : Tam manasıyla verilen sözler yerine getirilmiş degil

Erdoğan : Neticeleri alıp atmamız gereken adımları atacağız .

Erdoğan : Taviz verirsek teror örgütünün önünü açmış oluruz

6. Görünmez uçağın fiyakasını görünmez kulaklar bozmuş....

TIME dergisinin 25 Şubat 2013 tarihli sayısında F-35 JSF uçağıyla ilgili THE MOST EXPENSIVE WEAPON EVER BUILT başlığıyla çıkan makalede, ABD Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Greenert gelişen sensorların ortaya çıkmasına paralel olarak stealth özelliğinin her geçen gün değerini kaybettiğini söylemişti. Bir süre sonra da ABD Muharip Hava Kuvveti (Air Combat Command) Komutanı Orgeneral Herbert Carlisle verdiği bir beyanatta, diğer ülkelerin ABDnin stealth kabiliyetli uçaklarını tespit ve takip edebilecek yeni satıhtan havaya füzeleri geliştirmekte olduğunu açıklamıştı.
    https://veryansintv.com/ankara-bu-ra...nasil-dokuldu/

Şampiyonalar ligi - Galatasaray 0 Real Madrid 1 MS

Ahmetg Guest

Sayfa 423/1001 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •