Sayfa 564/1001 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Makroncum sende bir hoşşsun, epeydir bir şüphem vardı. AB füze yaptı da biz mi almadık!Te beş yıl önce Çin den alalım dedik, karşı çıktınız,kıçınıza kumaharhane ayağına uçak gemisi girdi,dengeler bozuldu. ABD verdi de biz mi almadık?İyi mi bunları bilen düzgün bir siyasetçimiz yok.
    04 Haziran, 2018

Yazılı açıklamada; Aselsan, Roketsan ve Eurosam ortaklığında SAMP-T hava savunma sisteminden daha gelişmiş bir sistem üzerinde kavram tanımlama çalışmalarının devam ettiği ve Savunma Sanayii Müsteşarlığının Türk Silahlı Kuvvetlerinin uzun menzilli hava savunma sistemi ihtiyaçlarını karşılama yönünde çalışmalarını çeşitli alternatifler üzerinden sürdürdüğü vurgulandı. Ayrıca Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi (UMBHFSS) Projesinin, SSM tarafından belirlenmiş olan milli geliştirme modelini destekleyecek ve aşamalı olarak gerçekleştirilecek program modeli çerçevesinde yürütüldüğüne açıklamada yer verildi.

Macron'da ayrı bir cins alalım da demişiz, okuduğum kadarıylan onlar da döt atmışlar...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Dün...........
    FETÖ, Ahmet Zeki Üçoka dünyada eşi görülmemiş bir kurgu ile kumpas kurdu. Hipnozla işkence yaparak ifade aldın diyerek dava açtı. 8 yıldır süren dava sonunda tamamlandı ve Üçok beraat etti.
    Bugün........
    Emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok hakkındaki 'hipnoz' kumpasını onayan heyette yer alan eski Yargıtay üyesi Bekir Özenir beraat etti. Kararı Veryansın Tv'ye değerlendiren Üçok, 'Bu kişinin beraat etmesinin hukuki bir gerekçesi olamaz' dedi.
    https://veryansintv.com/ahmet-zeki-u...izdiran-karar/
    Bir kuantum tuhaflığı daha yaşadık......
    ortada bir suç var, ya Zeki Üçok ya Bekir Özenir suçlu ama Yargıtay ikisi de suçsuz demiş.!. Biz kuantum dünyasına akıl erdiremedik emme yargıtayımız işi çözmüş sağolsun varolsun!!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

günaydın cafe….

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    ecdat yadigari vakıflar bile enişteye devir olmuş üzüldüm
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Aydınlık gazetesi internet sitesi editörü ve yazarı Evren Devrim Zelyut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada terör şube polisleri tarafından gözaltına alındığını duyurdu.
    https://odatv.com/2020de-erdogana-3-...-02121912.html
    Yazarkasa fırlatmadıysa ekonomiye darbe vurmamıştır...

Albayrak:
    "Dengelenme sürecinde kurda yakalanan istikrar, gıda arzındaki artış, ithalattaki düşüş, enflasyondaki olumlu görünümü sürdürüyor. Ayrıca tüketici fiyatlarında, ÜFE kaynaklı baskı da oldukça azalmıştır. Bu tablo, yılı yüzde 12 hedefinin altında kapatabileceğimizi göstermektedir."
    https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/bak...ecegiz/1662134
    Albayrak geçen yıl 2019 enflasyon hedefini %6 değil de %12 olarak açıklasaydı ekonomiye darbe vurmak suçuyla gözaltına alınmayacakmıydı!

Kap :
    İlgi: a) 25 Aralık 2017 tarihli Özel Durum Açıklaması,
    b) 3 Aralık 2019 tarihli ve 1814 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı

İlgi a'da kayıtlı özel durum açıklamamız ile, "24 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 6219 Sayılı Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı Kanunu'nda Yapılan Değişiklikler Hakkında" bilgi verilmiştir.

6219 sayılı Kanun'un ilgili hükümleri doğrultusunda yayımlanan, İlgi b'de kayıtlı 3 Aralık 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararı ile, Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün idare ve temsil ettiği %43,00'ü (A) Grubu ve %15,51'i (B) Grubu olmak üzere toplam %58,51'lik hisseye ilişkin beher hisse değeri belirlenmiştir.

Cumhurbaşkanlığı Kararı'nın yürürlüğe girmesiyle birlikte, Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün idare ve temsil ettiği %58,51'lik Bankamız hissesinin Hazine ve Maliye Bakanlığı adına Banka pay defterine kaydedilme süreci başlamıştır.

Söz konusu devir işlemi, 6219 sayılı Kanun'da belirtildiği üzere, Cumhurbaşkanlığı Kararı'nın yürürlüğe girdiği 3 Aralık 2019 tarihinden itibaren bir hafta içerisinde tamamlanacaktır.

6219 sayılı Kanun'un ilgili hükümleri uyarınca, 3 Aralık 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararı'nda belirtilen hisselere ilişkin devir işlemleri hakkında pay alım teklifinde bulunma yükümlülüğü dahil olmak üzere Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri uygulanmayacak olup, borsada işlem gören (D) Grubu %25,22'lik hisseler ile ilgili herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Bankamız hisselerinin devir işlemlerine ilişkin gelişmeler ilgili mevzuat çerçevesinde kamuoyuna duyurulacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. ABD Temsilciler Meclisi, Çin yönetimindeki Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygur Türklerine yönelik politikalarından dolayı Çinli yetkililere yaptırım uygulanmasını öngören yasa tasarısını kabul etti.
    https://tr.sputniknews.com/abd/20191...yasa-tasarisi/
    Türkiye'de Kürdistan isteyen sayın müttefikimiz Çin'de Rusya'da Türkistan istiyorum diye kulağımıza üflüyor...
    Daha dün sayın büyüğümüzü "Seni Emevi camiinde halife yapacağım.." diye kandırıklayan pusht müttefikimizin Türkistan sevdasına inanıp Çin'e Rusya'ya savaş mı açsak acaba..! Elin skisiyle kayışa gidilemeyeceğini öğrenmişizdir iiişallah..

Sayfa 564/1001 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •