Sayfa 207/1001 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Şampiyonlar Ligi / Club Brugge 0 Galatasaray 0 MS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ons -1.01%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Doğru mu bunlar?

Suudi Arabistan uçakları Elbu Kemal başta olmak üzere Fırat havzasındaki İran hedeflerine bombardıman düzenliyor. Suriye hava savunması karşılık veriyor. Kuveyt ordusunda kırmızı alarm ilan edildi. İran ordusu, Kirmanşah'taki Hatem'ül Enbiya balistik füze üssünde kırmızı alarm verdi. Husi insansız hava araçları Suudi Arabistan'daki Yanbu petrol tesisleri ve Kızıldeniz kıyısındaki su arıtma tesislerine saldırıyor...

Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Doğru mu bunlar?

Suudi Arabistan uçakları Elbu Kemal başta olmak üzere Fırat havzasındaki İran hedeflerine bombardıman düzenliyor. Suriye hava savunması karşılık veriyor. Kuveyt ordusunda kırmızı alarm ilan edildi. İran ordusu, Kirmanşah'taki Hatem'ül Enbiya balistik füze üssünde kırmızı alarm verdi. Husi insansız hava araçları Suudi Arabistan'daki Yanbu petrol tesisleri ve Kızıldeniz kıyısındaki su arıtma tesislerine saldırıyor...
    Fırat havzasi Iranda tabiki, Suriye cevap veriyor, cok çekmiş galiba kafayi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Suriyedeki bazi Iran hedefi desek, hiç gerek yok, aradaki Ürdünü ne yaptilar?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *fed kararına 2016 eylül ayından bu yana ilk kez 3 üye itiraz etti
    Benim tahminim %50-50 idi,zaten zor karar verdiler,isterlerse pas geçebilirlerdi.

Trampet ise pek memnun değil,acaba RTE ile ayni masada su içtiklerindenmi kafa yapıları ayni,sadece aradaki fark onların adil yasaları var bizim yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Dolar ile İsviçre frangı arasındaki fark 10 puan idi,şimdi yine eskisi gibi eşitlendi,isviçre frangı altın değer kazanırken gidiyor genellikle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Son dakika… Bankalar Birliği’nden yerli derecelendirme kuruluşu açıklaması

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, bir TV programında yaptığı açıklamada bankacılık sektöründe son yapılan düzenlemeleri değerlendirdi. Yerli ve milli kredi derecelendirme kuruluşu konusuna da değinen Aydın, "JCR Eurasia ile görüşmeler sürüyor ancak nihayete ulaşmazsa bu reyting işini de mutlaka yapacağız. Yerli derecelendirme kuruluşu Hazine'yi ve bankaları değerlendirmeyecek. Türkiye'de borçlanmak isteyen büyük ölçekli şirketleri ölçüp değerlendireceğiz. " dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...inden-5340980/

Bunlar kafayı sıyırmış

Sayfa 207/1001 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •