Sayfa 171/1001 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

ECB, 01 Kasımdan itibaren aylık 20 milyar euroluk varlık alımlarına başlama kararı aldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

FAİZ İNDİREN ÜLKENİN PARASI DEĞER KAYBEDER...YANLIŞ BİLMİYORSAM..

pekii.... bu durumda TL NEDEN DEĞER KAZANIYOR DİĞER PARA BİRİMLERİ KARŞISINDA

BİRİ BANA ANLATABİLİRMİ..BENMİ YANLIŞ BİLİYORUM
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. https://veryansintv.com/soner-yalcin-ne-soyluyor/
    Nihat Genç benim SonerYalçın'a diyeceklerimi aynen söylemiş ellerine sağlık...
    Geçmişinde KürdistanAçılımı'na bulaşmış ama sonradan karşısına geçmiş S.Yalçın, D.Perinçek vb. gibi Türklerin teröre bulaşmadılarsa bağışlanmasından yanayım ama bu "Açılım" virüs gibi ansızın uyanabiliyor işte bu yüzden de bu tip insanlara içgüdüsel olarak hiçbir zaman tam güvenemedim.
    Sonuç olarak Türk ulusuna önderliğe soyunan kişilerin geçmişinde Kürtçülerle hiçbir çeşit ilişki bulunmamalı..

Sol kültürün temelinde olan Birleşik Cephe olgusu yeniden gündemdedir. Kim ne derse desin bunun doğal lideri Öcalandır!
    ................................
    NOT:Nihat Genç, telefonla arayarak bu yazıda anlatılanları anlamadığını, anladığı kadarına da hiçbir şekilde katılmadığını Odatv'ye not olarak, biz editörlere iletti.
    https://odatv.com/kilicdaroglunun-ra...706111200.html
    Bu yazının altında yüzlerce yorumcu rekor sayıda yorumlarla S.Yalçın'ı boktan alıp boka sokmuştu. Soner efendi şimdi Disgus'ı iptal etmiş artık yorumlar gözükmüyor aklı sıra geçmişini temizliyor!!.....

Yargıtay 16. Ceza Dairesi, yedi eski Cumhuriyet çalışanının cezalarının infazının durdurulmasına ve salıverilmelerinin istenmesine karar verdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,258
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yargıtay 16. Ceza Dairesi, yedi eski Cumhuriyet çalışanının cezalarının infazının durdurulmasına ve salıverilmelerinin istenmesine karar verdi.

Şimdi buna METEPOSTA neden, niye salıverilmiş der

Niye icerideler niye tutuklandılar neden ceza aldılar. Arınc neden disarida i.melih elini kolunu sallayarak geziyor. Ali babacan davutoğlu fatma şahin bilumum hoca efendiciler neden tutuklu değil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Şimdi buna METEPOSTA neden, niye salıverilmiş der
    O gazete artık Yunus Nadi'nin gazetesi değil. Elegüne karşı göstermelik olarak barındırdıkları bir iki yazar dışında PKK/hdp sevicilerin elinde. Kimi almışlar kimi bırakmışlar hangisine haksızlık yapmışlar hangisine kıyak yapmışlar
    bunlar artık bizim derdimiz değil PKK/hdp'lilerin derdidir. Onların tasası mutluluğu da bizi ilgilendirmez..

Sayfa 171/1001 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •