Special Days Image
Sayfa 449/1001 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Burada PKK/hdp'li köpekleri vatan haini ilan ederken yürekleri cız eden "Korucu Kürtler Kürdistana ihanet eden hainlerdir PKK/hdp'liler Kürdistan yurtseveridir , onlara vurma bana vur.." diye göğsünü siper edenlerin ulu önderi Apo değilmiydi!
    Bugün gelmişler orada burada utanmadan "Ulu önder Atatürk" anması yapıyorlar..
    Atatürk'ü unutan Diyanet'e vuruyorlar ama kendilerinin de Diyanet'den hiçbir farkları yok..
    Açığı gizlisi tüm Açılımcılar,
    Topunuza bin lanet olsun...
    Türkiye Cumhuriyeti bin yaşasın..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 29-10-2019 saat: 15:46.

2. Ataşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramını fener alayı ve Mor Ve Ötesi konseri ile kutluyor. Yakın olanlar kaçırmasın, konser saat 19.00'da
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ataşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramını fener alayı ve Mor Ve Ötesi konseri ile kutluyor. Yakın olanlar kaçırmasın, konser saat 19.00'da
    Bugün burada Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna övgüler yapacaksın
    yarın yine burada Kürdistan peşindeki PKK/hdp'e ve T.C'ni koruyan askere kurşun sıkan "Gerilla"sına övgüler öyle mi!
    Ben de her yol var diyorsun yani!

4. Kapımızın iti susmuyor bir türlü, kulak asmayın.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5. Sana sayısız kez soruldu,
    Kürdistan'dan Açılım'dan Kürtçüleri yalamaktan vazgeçtin mi diye.
    Hiçbirinde de tövbe etmedin vazgeçtim demedin...
    Dolayısıyla buralarda .ötünü ahenkle sallayarak gezemezsin..

6.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ataşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramını fener alayı ve Mor Ve Ötesi konseri ile kutluyor. Yakın olanlar kaçırmasın, konser saat 19.00'da
    Bu bayram emperyalizme karşı verilen savaşı kazanan ve emperyalizmle mücadele esasları üzerine kurulan Cumhuriyetin bayramı ekfuture...

Emperyalistlerden özgürlük ve devlet isteyen mankurtların değil...

Sıkıntı yoksa iyi bayramlar...

Erdoğan, Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni’nde konuşuyor.

Erdoğan: "Terör örgütleri devasa desteğe rağmen ülkemizde başarılı olamıyorsa, milletimizin dirayetli ve kararlı duruşu sayesindedir."

Erdoğan:"Türkiye, milli güvenliği ve tarihi sorumlulukları söz konusu olduğunda icazet almadan kendi imkanlarıyla istediğini yapabileceğini gösterdi"

Erdoğan: "Suriye'ye baktığında petrol veya güç temerküzü fırsatı değil de sadece insan, sadece can, sadece kardeş gören tek ülke Türkiye'dir."

Erdoğan: "Barış Pınarı Harekatı bir kez daha göstermiştir ki milletimizin içine fitne sokarak ülkemizi zafiyete uğratma çabaları beyhudedir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cumhuriyet resepsiyonu kabul günü olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 449/1001 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •