Sayfa 48/1001 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Fomc tutanakları: Birkaç yetkili faizlerin değiştirilmemesi yönünde görüş belirttiler

fomc tutanakları: Yetkililer ekonomik büyümenin devam etmesini en olası sonuç olarak görmeyi sürdürdüler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. PeKKomik AYŞENUR ARSLAN
    Yoksa millete rezil kepaze olursunuz, aynen şu abla gibi:
    Halk TV programcısı ve HDP destekleyicisi Ayşenur Arslan,twitter sayfasında şu paylaşımlara yer veriyor; güya PKKlı belediye Atatürk posteri asmış kayyım gelip Atatürk posterini indirip Tayyip Erdoğan resmini asıyor.
    Ayşenur Arslan bu düşük algı çalışmasıyla Atatürkçü kitlelere şunu demek istiyor, bakın, PKKlılar Atatürkü savunuyor ama kayyımcı AKP onu indiriyor.
    Yani Ayşenur Arslan kedinin kuyruğunda sallanan şakası gibi zekâsıyla Atatürkçü kitleye PKKyı sevdirmeye çalışıyor.
    Sevgili okuyucu, akıllı (uyanık) görünmek için çaba sarfetme hallerinin her birine komik denir ancak bilin bakalım PKKlıyı sevdirmeye çalışan komedyenlere ne ad verilir, söyleyeyim: PeKKomik.
    Bence de çok zekice bir yol ama çok cüretkâr çünkü madara olabilirsiniz. Atatürkçülerle PKKlıları kaynaştırmak için daha başka metotlar da denenebilirdi. Mesela, ölmekte olan bir PKKlı silahımı potinlerimi mermilerimi Atatürkçü Düşünce Derneğine ve Çağdaş Kadınlar Derneğine ve Halk TVye miras bırakıyorum diye bir not bırakabilirdi, bayağı etkili olurdu.
    https://veryansintv.com/sogutma-calismalari/

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    NŞHAT GENÇ denen şahısın internet tv haber kanalı..dün yayına girmiş..girerkende bir tür YAYIN YEMİNİ yaayınlamış...görsen vallada billada en doğru kanal ben olacağım, en doğru haberi ebnyayapacağım vallada tallada türünden...

kurucusu her şeye herkese her zaman her yerde muhalif olamsı ile tanınan bu şekilde prim yapmaya çalışan biri.bu bağlamdada ayşenur arslan a saldırmış..belliki yayınlarını izlememiş yada çekememezlik var...bunu kusmuş..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

https://halktv.com.tr/gundem/akpnin-...kayigi-402310h

Afyon Sandıklı Belediye Başkanı AKP’li Mustafa Çöl, Belediyenin aldığı “Sultan Kayığıâ€nı tanıttı. Kayık için 80 bin TL ödendiği öğrenildi Kaynak: AKP'nin gösteriş merakı! 80 milyona "Sultan kayığı"

*tüik/tcmb: Tasarruf etme ihtimali endeksi (gelecek 12 aylık döneme ilişkin) temmuz ayında 20 iken, ağustos ayında %13,1 oranında artarak 22,7 oldu

*tcmb: Yurt dışı yükümlülükler haziran'da 578,2 milyar dolar(önceki 562,2mlr)

*tüik/tcmb: Tüketici güven endeksi ağustos'ta 58,3 (önceki 56,5)

*tüik/tcmb: Tüketici güven endeksi ağustos'ta aylık %3,1 (önceki -%2,0)

*tüik/tcmb: Gelecek 12 aylık döneme ilişkin hanenin maddi durum beklentisi endeksi temmuz ayında 77 iken, ağustos ayında %1,1 oranında artarak 77,8 oldu

*tcmb: Net uluslararası yatırım pozisyonu haziran'da 338,8 milyar dolar açık verdi(önceki -323,1mlr)

*tüik/tcmb: Genel ekonomik durum beklentisi endeksi (gelecek 12 aylık döneme ilişkin) temmuz ayında 73,4 iken, ağustos ayında %1,2 oranında artarak 74,3 oldu

Sayfa 48/1001 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •