Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Özyeğin Üniversitesi’nde ulaştırma görevlisi olarak çalışan Erkan Naldemirci isimli erkek, son dönemde sosyal medyada gündeme gelen 10 yaşındaki Atakan Kayalar hakkında skandal sözler paylaştı. Çocuk istismarını savunan Naldemirci, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda 10 yaşındaki çocuğu hedef göstererek “Buna en güzel tedavi tecavüz kardeşim. Yaşadığı şok ile birlikte belki aramıza geri döner” dedi. Bunun üzerine soruşturma başlatan Özyeğin üniversitesi ilgili kişinin işine son verildiğini açıkladı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Reuters: İran Sağlık Bakanı Yardımcısında koronavirüs tespit edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Sarayda nasil oluyor acaba
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by Mebati01 Yazıyı Oku
    la bir yürüyün gidin ya kim nereye gitti mv. dağamı çıktı yoksa teröristler şehremi indi. bunları türk ordusu yakalayamıyor mu yav he he bırakın bu işleri.

birde fetönün dizinin dibinde resmi olanlar vardı onlar ne terörist değil mi?

azıcık delikanlı olun yaaa!!!!

işinize geldiği gibi yorumlamayın.

adama diyorum neden namaz kılıyorsun Allah öyle istiyor diyor bende yedim.

demiyorki cennete gitmek için. kıvırmayın hiç bana namaz kılmazsan cehenneme gidecek cayır cayır yanacaksın derken Allah istiyor demezler.

bu resimde aynısı işte bunlar terörist ise onlarda terörist aslını inkar eden var ise terörist oğlu teröristtir.

Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •