Sayfa 337/500 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Dejavunun gerçekleşmesine az kaldı. Bu sefer berayi satıp bu it 2, 35 e düşürdüğünde affetmeyecegim. Ytd

2. profesyonel bir program (matriks v.s) ve profesyonel el-beyin koordinasyonu önemli de,
    en önemlisi profesyonel burun ) iyi koku alacak )
    sağlıcakla..

3. Açığa satış yasağı geldi. Biliyorsunuz böyle devam ederse bir sonraki aşama brüt takas. Aslında çoktan haketti. Adam gibi goturemediler hisseyi. Şimdi bu haber olumsuz değil bana göre olumlu da ama tutup bunu kullanarak düşürmeye çalışırlarsa 2, 40 altı hatta artık 2, 40 larda olur herzaman varım ve hazırım. Ytd

4. Acıga satıs yasağı cok isabetli oldu. Hatta brut takas olsa daha iyiydi Flapta boyle gitmişti. Son 15 gunluk takasa bakın anlarsınız

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Acıga satıs yasağı cok isabetli oldu. Hatta brut takas olsa daha iyiydi Flapta boyle gitmişti. Son 15 gunluk takasa bakın anlarsınız

Aslında 4 e gelinceye kadar yorum yazmayacaktım ama şu flap ile karşılaştırmaları görünce dayanamadım. Flapı burdakilerden çok daha iyi bildiğimi söyleyebilirim. Flap sayfasında 3 lerdeyken tek ben yazıyordum. En son yazimda 3, 30 larda iken hissede operasyon yapılacağını ve en az 5-6 ları göreceğini ama yükselişe geçtiğinde ben dahil kimsenin olmayacağını belirtmiştim. Şimdi iddia ediyorum ki flap ta 4, 5 lardan sonra kimse kalmamıştı ve 18 e kadar bu hep böyleydi. Vangd ya gelirsek emin olun bir tek ben kalsam bile bu hisse 8-10 ları asla görmez. Görüp göreceği en son 4 ler olur ki benim hedefimde oralar. Vade olarak bilemem. Sonuçta ky ların azalıp çoğalması ile ilgili bir şey. Ama ben yemin ettim ve bekleyeceğim. Ytd

6. Ithafen// 64×1.120×2= 153.6 》》》sihirli rakam bu..!

7.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Acıga satıs yasağı cok isabetli oldu. Hatta brut takas olsa daha iyiydi Flapta boyle gitmişti. Son 15 gunluk takasa bakın anlarsınız

Bu kağıdın resmi takaslarinda %70'e yakını zaten metroda değil mi dışarda zaten kaç tane lot varki. Brutten çıkalı 1 hafta bile olmamisken neden kredili işlem yasağı geliyor. Şekerbank gibi bir hisse de 30 milyon lot alabilen bir zihniyetin bu kagittaki amacı ne 3 güne bir brute sokarak

8. Bu hissede son 1 ayda 1.8 milyon lota yakin mal toplanmiş yani nerdeyse dolaşimdaki butun mal toplanmiş mal kalmamiş, cok çılgın hareketler olmasini bekliyorum burda

Sayfa 337/500 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •