Special Days Image
Sayfa 390/500 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Terazi kardeş anladınmi şimdi kerametin sende olmadigini... Sen ve senin gibiler ağanın kağıdının kaportasina çizik bile atamazsiniz..her daim eyvallah ağam deyip köşede sessizce bekleyecen.sende faruk 55 te kim varsa boş konuşuyorsunuz...aga ne derse onun borusu öter.artik tamamen anlayiniz artik

LG-D693TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Buradan alan yarın güzel kar edebilir.ytd

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vangıda galibin özürlü çocuğu gibi.. ortada sahipsiz bırakmaz..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ağa ne derse o

5.  Alıntı Originally Posted by faruk55 Yazıyı Oku
    ağa ne derse o
    O zaman ben bilmem agam bilir.

6.  Alıntı Originally Posted by yucel turan Yazıyı Oku
    Terazi kardeş anladınmi şimdi kerametin sende olmadigini... Sen ve senin gibiler ağanın kağıdının kaportasina çizik bile atamazsiniz..her daim eyvallah ağam deyip köşede sessizce bekleyecen.sende faruk 55 te kim varsa boş konuşuyorsunuz...aga ne derse onun borusu öter.artik tamamen anlayiniz artik

LG-D693TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    net bir ifade olmuş da zaten bu gibi hisselerde kim ne yazarsa yazsın içi fos...sahibi isterse taban isterse tavan isterse lot oynatmaz.gözüne birilerinin yüklü alımı batmışsa zaten onlar bilir kendisini tıs tıs oturur bekler daha öncede yazan yazdı zaten paramı yiyemiyorum gel sen ye diyenlerin gireceği hisseler buralar

7.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    ne 1 ayı 1 sene en iyi ihtimalle
    pardon ben yanlış yazmışım 1 sene olacak tı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    pardon ben yanlış yazmışım 1 sene olacak tı
    Keyfi bilir ben 4 ten satmadım burdan hiç satmam isterse taban taban görürsün. Elbet dönecek bir yerden. Ekranı da kapattım. Marta kadar ya da 5 lere kadar da bir şey yazmıyorum. Herkese hayırlı günler bol kazançlar. Ytd

Sayfa 390/500 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •