Sayfa 398/500 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Vangd ağa kusmus

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendimizi kandırmaya gerek yok. Malı vermeyince ağa dediginiz bu çaycı hisseyi götürmedi. Topladığını da böyle kustu. Olay bu. Evt herkesin gördüğünün aksine sağ cep sol cep demek aptallık olur çünkü en az 20 aracı kuruma mal karışık dağılmış. Burda sadece kısa düşünenler için şunu diyebilirim. Birkaç kurum ort. 2,65 ten yüklü mal almış görünüyor. Bu alanlar biraz yukardan malı vermeye çalışacaktır. Ama bu saatten sonra galip gelene kadar bu hisseden bir cacık olmaz artık. Yani 4 ü bir daha 2-3 ay sonra belki görürüz. Herkese galipsiz hisselerde bol kazançlar. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Kendimizi kandırmaya gerek yok. Malı vermeyince ağa dediginiz bu çaycı hisseyi götürmedi. Topladığını da böyle kustu. Olay bu. Evt herkesin gördüğünün aksine sağ cep sol cep demek aptallık olur çünkü en az 20 aracı kuruma mal karışık dağılmış. Burda sadece kısa düşünenler için şunu diyebilirim. Birkaç kurum ort. 2,65 ten yüklü mal almış görünüyor. Bu alanlar biraz yukardan malı vermeye çalışacaktır. Ama bu saatten sonra galip gelene kadar bu hisseden bir cacık olmaz artık. Yani 4 ü bir daha 2-3 ay sonra belki görürüz. Herkese galipsiz hisselerde bol kazançlar. Ytd
    Ben dün 3.10 ve 3.15 den verdim .İyiki vermişim yoksa kardan zarar edecektim .2.61 den aldığım hisse 1 günde aynen yere gelecekti.Galip bu ondan önce hareket edeceksin

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Ben de niye taban yapmadı diyordum. Meğerse alıcısı varmış. Biz ky lar böyleyiz işte 4 lerden 2,5 a düştü diye atlıyoruz hemen. Halbuki hiçbir beklentisi olmayan sürekli zarar eden sahibinin ve hissesinin sicilinin bozuk olduğuna bakmıyoruz bile. Yarından da hiç umudum yok. Yükseliş olsa bile ele vermek için olur artık. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Ben dün 3.10 ve 3.15 den verdim .İyiki vermişim yoksa kardan zarar edecektim .2.61 den aldığım hisse 1 günde aynen yere gelecekti.Galip bu ondan önce hareket edeceksin

Evet sizi takip ediyorum hisseye herzaman doğru yerde girdiniz doğru yerden çıktınız. Herhalde en çok kazanan siz oldunuz burdakiler arasından. O yüzden yorum yaparsanız sevinirim. Bir de hisseye ne zaman girseniz yükselişe geçiyor. Yarın da girseniz iyi olurdu bu hisse sizsiz gitmiyor çünkü. :-):-) ytd

5. Günaydın unutmayın kağıtlar alici olmayınca basılmaz

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Sata sata bitiremedi. Dün sattiklarimdan birazda ben alayım biraz da ky lar alsın bitirek bari de hisse rahatlasın.ytd

7. Hayırlı sabahlar. Hisse ne zaman brutten çıkacak acaba?

8. 10 ocak

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 398/500 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •