Sayfa 399/500 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Sata sata bitiremedi. Dün sattiklarimdan birazda ben alayım biraz da ky lar alsın bitirek bari de hisse rahatlasın.ytd
    Emin ol 7 milyona yakın hatta üstü vardır bu ky bu kafayla biterse bitirtir ayni agyo da olduğu gibi

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Görünen o ki ilgi devam ediyor hayırlısı bakalım

3. sakın bulaşmayın bu gurubun kağıtlarına bulaşılmaz

4.  Alıntı Originally Posted by çarşambi Yazıyı Oku
    Görünen o ki ilgi devam ediyor hayırlısı bakalım

bu tabloya göre ilgi devam ediyor denilemez bence. Önceki gün alan küçük yatrımcılar çıkıyor

5. kalın lotları olanlar düşünsün boşverin

6. Bu nasıl bir insan ki kendi şirketlerini yerin dibine sokup yatırımcılarını bu kadar mağdur ederken elin hisselerine hep sahip çıkar. Bunun mantığı nerde? Oralara harcadığı paraların onda biriyle kendi hisselerine sahip çıksa şimdi hepsi en az 5 lerde olur şirketlerinin de değeri artardı. Ben bu adamdan hiç bir şey anlamıyorum. Ytd

7. yapılan bu hareketlerin tamamen kandırmaca oldugunu düşünüyorum,300,000 500,000 hacimle bu işler olmaz neden taban yapamıyorsun kağıdı,yapamazsın adamım.nedenini biliyorsun.ayrıca işin satıs yapması da bilinçli maldan çıkıyoruz izleninimi vermeye çalışıyor.bu seviyelerden brütte olan bir tahtaya kolay kolay kimse bulaşmaz artık ve ben 2. seans tahtanın artıya geçeceğini düşünüyorum.sonra da kimseye alım fırsatı tanınmayacak şekilde gitmesini öngörüyorum.tabi kendi kişisel düşüncelerim asla yatırım tavsiye si değilidr.izleyip görelim

8.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir insan ki kendi şirketlerini yerin dibine sokup yatırımcılarını bu kadar mağdur ederken elin hisselerine hep sahip çıkar. Bunun mantığı nerde? Oralara harcadığı paraların onda biriyle kendi hisselerine sahip çıksa şimdi hepsi en az 5 lerde olur şirketlerinin de değeri artardı. Ben bu adamdan hiç bir şey anlamıyorum. Ytd
    En son kendi hisseleri ne gelecek tekniği müsait yıllarca surunmus tahtalardan hele vursun sonra kendininkine gelecek ...timsah gibi dibe çekiyor borsa coşkusunun sonuna doğru gör metro grubunun coşkusunu

Sayfa 399/500 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •