Sayfa 400/500 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by annapurna Yazıyı Oku
    10 ocak

sm-g950f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkurler

2.  Alıntı Originally Posted by KLAVYE Yazıyı Oku
    yapılan bu hareketlerin tamamen kandırmaca oldugunu düşünüyorum,300,000 500,000 hacimle bu işler olmaz neden taban yapamıyorsun kağıdı,yapamazsın adamım.nedenini biliyorsun.ayrıca işin satıs yapması da bilinçli maldan çıkıyoruz izleninimi vermeye çalışıyor.bu seviyelerden brütte olan bir tahtaya kolay kolay kimse bulaşmaz artık ve ben 2. seans tahtanın artıya geçeceğini düşünüyorum.sonra da kimseye alım fırsatı tanınmayacak şekilde gitmesini öngörüyorum.tabi kendi kişisel düşüncelerim asla yatırım tavsiye si değilidr.izleyip görelim
    Ah be Kardeşim aynı hayali gunlerdir ben kuruyordum ama gerçekler göründüğü gibi bambaşka. Ytd

3. An itibariyle 7 iş günü Allah kabul etsin

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. bakalım kardeşim izleyelim inşallah güzel şeyler olur.

5. Bugünkü satan kim sizce

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by KLAVYE Yazıyı Oku
    bakalım kardeşim izleyelim inşallah güzel şeyler olur.
    Bugün sizin gibi ben de artıya geçip 2, 70 lere geleceğini düşünüyorum ama bu yükseliş anca ilgi çekip yukardan yedirme için olabilir. En iyisi akşam satıp sabah almak gibi görünüyor şu an. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Bugün sizin gibi ben de artıya geçip 2, 70 lere geleceğini düşünüyorum ama bu yükseliş anca ilgi çekip yukardan yedirme için olabilir. En iyisi akşam satıp sabah almak gibi görünüyor şu an. Ytd
    ya değişiklik yapıp yarın sabaha yüzde 10 artı ile açarsa ) malum beklenti her sabah eksi açması yönünde

8. hoca karneleri dağıtmadı yahu ne bekliyorsunuz sınıfta hadi hadi hava almaya

Sayfa 400/500 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •