Sayfa 440/500 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by stockexc Yazıyı Oku
    izleyip gördün mü ?
    Satırla girdiler siz bana bakmayın MRTGG' zedeyim ben bilmem anlatabildim mi
    bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Satırla girdiler siz bana bakmayın MRTGG' zedeyim ben bilmem anlatabildim mi
    bol kazançlar
    Geçmiş olsun diyeyim o zaman.
    inşallah bir daha benzerini yaşamazsınız.
    bu arada dün tedbir getirilen hisselerden sadece bunda sert satış var.
    Bossa adese ve yeşil hol. çok sakin.
    tekrar girilir mi bakalım. İzlemedeyim.
    dikkatli olmakta fayda var

3.  Alıntı Originally Posted by azxc Yazıyı Oku
    Ek 16130

Dünkü çıkışın sebebi bu alım ise bugünkü düşüşün sebebide yarın gönderilecek satım haberidir yüksek ihtimalle. Bu kağıdın sahipleri var ve onlar ne derse o oluyor. Teknik filan hikaye o yüzden tek bir indikatör var galip beyin istemesi. İsterse götürür istemezse götürmez...
    Tamda tahmin ettiğimiz gibi bugün kapa gönderilen alım satımlara bakarsak aynı kişi lot sayısı artmış olmasına rağmen tahtayı öpüp geçmiştir
    Artık hakkımızda hayırlısı çıkış için hazırlık mı yapıyor yoksa bu kadar mı bilen tek insan var. Biliyoruz ki kağıdın sahibi başka hisseleri uçururken kendine ait kağıtlara bu kadar bonkör davranmıyor. Herkes her şeye hazırlıklı olsun her şeyi yapabilirler bundan sonraki adım brüt takas olur bunuda hatırlatmak isterim.
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR KESİNLİKLE Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by azxc Yazıyı Oku
    Tamda tahmin ettiğimiz gibi bugün kapa gönderilen alım satımlara bakarsak aynı kişi lot sayısı artmış olmasına rağmen tahtayı öpüp geçmiştir
    Artık hakkımızda hayırlısı çıkış için hazırlık mı yapıyor yoksa bu kadar mı bilen tek insan var. Biliyoruz ki kağıdın sahibi başka hisseleri uçururken kendine ait kağıtlara bu kadar bonkör davranmıyor. Herkes her şeye hazırlıklı olsun her şeyi yapabilirler bundan sonraki adım brüt takas olur bunuda hatırlatmak isterim.
    Çıkış için hazırlık mı???
    Çıktı ya daha nereye gitsin
    Çerez kovalanır anca.. ama tahta sığ olduğu için günde 1 çanta para kazanamazsınız o kadar
    1 çanta para kaybedilir mi? Elbette
    Bugün zarar yazdım. İtiraf.
    Sağlıcakla kalın

5.  Alıntı Originally Posted by stockexc Yazıyı Oku
    Çıkış için hazırlık mı???
    Çıktı ya daha nereye gitsin
    Çerez kovalanır anca.. ama tahta sığ olduğu için günde 1 çanta para kazanamazsınız o kadar
    1 çanta para kaybedilir mi? Elbette
    Bugün zarar yazdım. İtiraf.
    Sağlıcakla kalın
    Söz konusu galip bey ise her an her şey olabilir her iki yönde.
    Söylediğiniz gibi 3 haftada %90 a yakın marj var buda çok iyi rakam. Tabiki önemli olan nereden yakalayabildiğiniz ve satabildiniz mi
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR KESİNLİKLE Y.T.D.

6. Sattım çıktım iki gün önce. Yazmıştım zaten.
    Yeşillik olsun diye bugün biraz gıdıkladım, yapıştırdı ağzımın üstüne

7. Yakaladığım yer çok iyiydi bu arada.
    Maliyetim düşüktü epey. 1.6 gibi diyeyim.. bir seneden fazladır al sat yaparak tuttum pozisyonu
    bundan sonrası macera vangd’de. Yüklü gireni ö-p-e-r-l-e-r

8. Bende bugün ciktim .ıyi mi kötü ettik zaman gösterecek. Ama kabak tadı verdi . Yüzde doksan olmasa da yüzde 40 kaldı yeterli . Daha da aşağı basmasından çekindim. Alan hayrını görsün.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 440/500 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •