Sayfa 476/500 İlkİlk ... 376426466474475476477478486 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Global ve Tacirde satan kurum her ne kadar bilsekte iki gün sonra metro yatırımdan olduğunu resmi olarak anladık gibi fazla söze gerek yok
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : metinmetin; 31-12-2018 saat: 21:56.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    yarınki tabanı 1,30. yani en fazla 1,30 gösterebilirler. bahsettiğiniz seviye en erken salı görülebilir ki şahsen hiç ihtimal vermiyorum.. 1,50 lerden aşağısına izin vereceklerini sanmıyorum.
    kısaca yarın;panik yaptırıp düşük açarlar.. sonra da sonra hızlıca tavana götürürler..
    Borsa burası ihtimal var

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

1.10 ile 1.20 arasından çevirip 2 ile 2.50 arası yaptırabilirler

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Benim eskiden alıp sattığım kagidim. Bugün 1.51 den alıp 1.68 den verdim. 1.30 'dan alamadım. 0.90 lara gelir mi... Gelir belli olmaz... Ama kağıdın sahipleri satinca kim alacak, sorun bu. Bu tür kağıtları küçük lotlarla uygun yerden alıp satmak olabilir ama asla yatırım kağıdı değildir... Ytd

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çarşamba günü 3 katı alırsak maliyeti iyi düşürüz..
    Geçen hafta seans başı verip seans sonu alıyordum bugünde devam etti...portvöy değeri dültü ama senet sayımız iyi yükseldi..tek tesellimiz senet sayımız epey arttı..yapacak birşey yok...
    Bekleyeceğiz 2 veya 3 ay...
    Bakalım 1.04 tabanı görecekmi...
    2018 hesaplarını nasıl olsa bugün kapattılar...

Yeni yıl yeni hesaplar...
    Şirketlerin içleri nasıl boşaltılır derseniz..
    Bakınız van gıda..
    Bakınuz galip ağa senetleri...

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    yarınki tabanı 1,30. yani en fazla 1,30 gösterebilirler. bahsettiğiniz seviye en erken salı görülebilir ki şahsen hiç ihtimal vermiyorum.. 1,50 lerden aşağısına izin vereceklerini sanmıyorum.
    kısaca yarın;panik yaptırıp düşük açarlar.. sonra da sonra hızlıca tavana götürürler..
    1.22 den döndü

1.27 den alıp erken sattim çok erken ozgyo da salı çarşamba dip yapıp yükseldi bu da gidiyor

8. nasıl hareket bunlar?, hamile kadınlar bebelerini düşerecek, galip piyano piyano

Sayfa 476/500 İlkİlk ... 376426466474475476477478486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •