Sayfa 492/500 İlkİlk ... 392442482490491492493494 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Teşekkürler sayın Hayek.

2. Ne güzel bir hissedeyiz. Borsa inse de çoksa da biz kafamıza göre takılıyoruz. 1,80 den başlayıp 1,40 a düşerken sattıklarımız kat ve kat gitti maaşallah. Artık Galip Ağanın uzun vade ortağı olduk. Ağadan bir ağalık bekliyoruz gayri.

Bist te yükselmeyen ender hisselerden biri...Portföyün küçük bir kısmıyla değerlendirme düşüncem var. Ayrılma hakkı muhabbeti de cabası... Ayrıca eski dostlardan hayek ve levent48 i burada görmek güzel...

4. Galip Ağa sesimizi duyuyormusun? Ağa dedik , ama ağalık vermekle olur malüm. Borsa 120 olmuşken hiç oluyor mu böyle tarihi diplerde dolaşmak. Benim sana yakıştırmadığımı bil isterim Ağa. Sen bir yolunu bulursun artık. Hazır borsa zirvedeyken bir ışık yakman yeterli. Bu ortamda maalesef hissede karı geçtim zarar yazmak insanın zoruna gidiyor bil isterim.

isi inada bindirdiler peki öyle olsun bizde sabir sonsuz

6. Bu gip pazarına arada bir bakarım.En son elimde İzfas var.Bugün tavan yapınca gözüme VANGD ilişti.Endekse hiç bir tepki verememiş bir hisse.Gözaltı pazarındaki hisselerin bile katladığı bir borsada hiç tepki yapmamasından ötürü 1,44 TLden bir giriş yaptım.İnşallah uğurlu gelirim.Herkese bol şanslar...

evet boyle iste yola gel. ayip ya

yatırım tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Bu gip pazarına arada bir bakarım.En son elimde İzfas var.Bugün tavan yapınca gözüme VANGD ilişti.Endekse hiç bir tepki verememiş bir hisse.Gözaltı pazarındaki hisselerin bile katladığı bir borsada hiç tepki yapmamasından ötürü 1,44 TLden bir giriş yaptım.İnşallah uğurlu gelirim.Herkese bol şanslar...
    Vay be bugün herkes hissetmiş bende bir çıkış başlıyor hissindeyim yazmıştım başka foruma ama hisse yarın alırım diyordum kısmet bugüneymiş artık tavan tavan gider inşallah

Sayfa 492/500 İlkİlk ... 392442482490491492493494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •