Sayfa 496/500 İlkİlk ... 396446486494495496497498 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Levent48 Yazıyı Oku
    Mükemmel bir tesbit. Ben işin o kısmına dikkat etmemişim. Umut ışığı görünce dayanamıyoruz
    Yalan kardeş pınar eti arayıp sordum kesinlikle böyle bir durum yok dedi

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bostan tarım ürünleri ve sanpi pidede bağlı ortaklıkmı bu konuda bilgisi olan var mı

http://www.bostantarim.com.tr/?page_id=857

2017 de avrasyadan alınmış ilgimi çekti bu jeotermal seracılık

http://www.sampi.com.tr/ bu sektörde iyi şuanda

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bostan tarım ürünleri ve sanpi pidede bağlı ortaklıkmı bu konuda bilgisi olan var mı

http://www.bostantarim.com.tr/?page_id=857

2017 de avrasyadan alınmış ilgimi çekti bu jeotermal seracılık

http://www.sampi.com.tr/ bu sektörde iyi şuanda

Bostan tarım 50 milyon sermayeli bir şirket 2017 de vanet satın almış

Bostan tarım 2011 yılında sadece sandıklada bulunan tesisleri 11 milyon Euro'ya yapılmış daha sonra salihlide bir yatırım daha yapılmış domates işi şu an çok iyi İngiltere sebze ve meyveyi Avrupa birliğinden almayı durdurmuş burda güzel işler olacağını düşünüyorum ayrıca yönetim kurulu Başkan'ı Trabzonlu hemşerim tekin küçük Ali bey kendisi Kızılay'ın Türkiye genel müdürüysen Kızılay'ı çok saygın bir konuma taşımıştı...

Aynı şekilde sanpi pidede vanet e ait
    İlginç bir hisse Vanet

4.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku

Bostan tarım 2011 yılında sadece sandıklada bulunan tesisleri 11 milyon Euro'ya yapılmış daha sonra salihlide bir yatırım daha yapılmış domates işi şu an çok iyi İngiltere sebze ve meyveyi Avrupa birliğinden almayı durdurmuş burda güzel işler olacağını düşünüyorum ayrıca yönetim kurulu Başkan'ı Trabzonlu hemşerim tekin küçük Ali bey kendisi Kızılay'ın Türkiye genel müdürüysen Kızılay'ı çok saygın bir konuma taşımıştı...

İlginç bir hisse Vanet
    Şirket de çalışan 1 kişi var batık şirketi pazarlaman doğru değil su an hiç bir faaliyeti yok ciro 0

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku

İlginç bir hisse Vanet
    bostan gıda devren kiraya verildi en son işletme atıl boş kaldı.. yani şirketin için boşaltıldı.. zaten galibin amacı borsada kazanmaktı en az 3-4 van gıda parası cıkrmısıtr aldığından beri
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    bostan gıda devren kiraya verildi en son işletme atıl boş kaldı.. yani şirketin için boşaltıldı.. zaten galibin amacı borsada kazanmaktı en az 3-4 van gıda parası cıkrmısıtr aldığından beri
    Bu bilgiye nerden ulaştın ben kapta bir haber bulamadım

Şirketimizin 10.04.2017 tarihinde yapılan Genel Kurul toplantısında onaylanan ve 25.04.2017 tarihinde TTSG' de ilan edilen kararı gereği, Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş.' den satın alınan Bostan Tarım Ürünleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. ve Sampi Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş. payları karşılığında doğan 76.073.178 TL bakiye nakit borcumuzun ödenmesi amacıyla Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş.' ne tahsisli olarak borsa düzenlemeleri çerçevesinde primli olarak hesaplanacak pay fiyatı üzerinden borç karşılığı oluşan tutarı karşılayacak oranda sermaye artırımı yapılması onayı için Sermaye Piyasası Kurulu' na başvuru yapılmıştır.
    Saygılarımızla.

Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku

İlginç bir hisse Vanet
    Bilançoda bu şirketler görünmüyor....Satışlarda da sadece et satışı var....

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bilançoda bu şirketler görünmüyor....Satışlarda da sadece et satışı var....
    Bende bulamadım

Sayfa 496/500 İlkİlk ... 396446486494495496497498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •