Sayfa 497/500 İlkİlk ... 397447487495496497498499 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Bist XU30 kağıtlarından sağlam yeminle.%3 daha yükselirse maliyete gelecek.sağlam kağıt diye aldığımz şişe,soda.tekfen şemsiye oldu açtı.

2. burda yazılanlara bakıyorumda gülüyorum şiketin vanda tesisi var kiraya verdi vaz geçti .şirket faliyete geçerse veya satılırsa iyi olur yatırım tavsiyesi degil ...1 kişinin çalışıyor olması sorun degil .2008 bu şirket 4 tl görmüş tahta sıg

3. bombaci, yukselmemis dipte bir gida sirketi.tesiside var, araziside..borsada hersey onceden satin alinir..bu sirket hakkinda hersey biliniyor ve su an harekete gecmis..bu sirket kolay kolay hareket etmez, ama bir harekete basladimi durdurmak zor...sonucta viruse uygun dipte bir gida hissesi daha faydalanan hayrini gorsun..

4.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    bombaci, yukselmemis dipte bir gida sirketi.tesiside var, araziside..borsada hersey onceden satin alinir..bu sirket hakkinda hersey biliniyor ve su an harekete gecmis..bu sirket kolay kolay hareket etmez, ama bir harekete basladimi durdurmak zor...sonucta viruse uygun dipte bir gida hissesi daha faydalanan hayrini gorsun..
    sana şu noktada katılıyorum. vangd çok uzun zamandır ilk defa 1 leri gördü ve buralar dip fiyatlar ve haklı olduğun bir diğer noktada vangd zor hareket eder ama ettimi nerde duracağını kimse bilmez ben 1.5 lerden 8 lere gittiğini bilirim

5. aslanım benim bi sallandı silkelendi inşallah tam gaz devam

6. Günaydın gıda nin kıymetini herkes bildi gördü şimdi bununda kıymetini herkes bilecekmi bakalim yanlış bilmiyorsam tarım bakanlığının van için hayvancılık alanında yatırım ve teşviği var bence bi araştırın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

koca gün 700000 lotla sadece 1.65 den alış olması enreresan, 1 lot bile 1.64 e veren olmazmı yahu? demekki bütün hisseler tek kişinin elinde. dikkat çekici bir durum,radarıma girdi.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    koca gün 700000 lotla sadece 1.65 den alış olması enreresan, 1 lot bile 1.64 e veren olmazmı yahu? demekki bütün hisseler tek kişinin elinde. dikkat çekici bir durum,radarıma girdi.
    tam zamanında görüp almışım

Sayfa 497/500 İlkİlk ... 397447487495496497498499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •