Sayfa 491/500 İlkİlk ... 391441481489490491492493 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

muhtemelen sözlesme tadili 16.01 tarihli spk bülteninde gelecektir, max. 7-10 gun arasi surede TTSG'de yayinlanir.

ağa kaçarin kalmiyor, genel kurulu "seve seve" açıklayacaksin

bildigin batak şirketler bile %100 prim yaptigi halde sen ısrarla tahtaya baskı kurduğuna göre ??? dibin en dibinde gezdirdigine gore !

bu işi inada bindirdin hadi bakalim ? son gülen iyi güler

bu arada yazilan dilekceye 19 gün olmasina rağmen cevap vermeyen kucuk yatirimci dostu, bilge kurum spk size de sevgilerimi gonderiyorum

bütün olarak bist'e bakin gitmeyen tek kagit vangd'dir. ve hatta son 2-3 yilin dibindedir ! (bir de 1.5525 gibi ayrilma hakkindan dogan garantisi varken)

ama yakindir, insanlar elbet burayi gorecek

yatırım tavsiyesi degildir

oo benim disimda forumda biri gorundu ! yazmadi ama gorunmesi de yeter tsk'ler sn. cefaks, arada bir siz ugrayin bari

5. Hayırlı akşamlar. Sayın Hayek , sizi ihlgm ve ütopya’dan biliyorum. Galip Ağa bir ağalık yapmadan kurtulamaz sizden. Çok olmasa da garanti gelir iyidir. Fakat bu kadar geciktirmek hoş olmuyor Galip Ağam. Sonuçta Ağalık vermekle olur.

Alıntı Originally Posted by Levent48 Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar. Sayın Hayek , sizi ihlgm ve ütopya�dan biliyorum. Galip Ağa bir ağalık yapmadan kurtulamaz sizden. Çok olmasa da garanti gelir iyidir. Fakat bu kadar geciktirmek hoş olmuyor Galip Ağam. Sonuçta Ağalık vermekle olur.
    sn. levent48 nasilsiniz

galip ağa "ağalarin hasıdır" zamanı gelince kıyağını yapar, ama burada bu tahtada kendisi aktif olduğunu sanmiyorum. burada işi çeviren ekibi ise 3 kuruşun hesabini yapan çapsiz tipler !

oysa galip aga bu borsada gelmis gecmis en fantastik ağadir ! vangd'da bence onun hedefleri farkli !

yoksa ağa tahtaya dönse imza atar. oyle mücoya falan benzemez, sözü senettir kendisinin.

ama çapsiz ekibine de burdan selamlarimi iletiyorum, bizi daha tanimamislar bizden hisse alacaklarini saniyorlarsa o isi gececekler ! kacacak yerleri de kalmadi !!

7. Sayın Hayek, geçmişte ihlgm’de süreci günü gününe neredeyse yazmıştınız. Burada genel kurul ne zaman olur? Süreç hakkında bilgi verirmisiniz.

Alıntı Originally Posted by Levent48 Yazıyı Oku
    Sayın Hayek, geçmişte ihlgm�de süreci günü gününe neredeyse yazmıştınız. Burada genel kurul ne zaman olur? Süreç hakkında bilgi verirmisiniz.
    sn. levent48 burada süreç bir miktar farkli isliyor, zamansal bir analiz yapmak çok sağlikli olmayacaktir, kimseyi yaniltmak istemem.

ama spk nin esas sozlesme tadili geldiginde ki onumuzdeki hafta ici gelir sanirim ondan sonra TTSG'de yayinlanmasi ile birlikte GK aciklanir, max. 45-50 gun surer diye dusunuyorum. muhtemelen 12 aylik bilancolar aciklandiktan sonra olur. olagan genel kurulu da aradan cikartmis olurlar diye dusunuyorum

zaten genel kurul karari aciklandigi anda bu fiyatlarda olursa gomeriz komple portfoyu buraya. 30 gun bekleyip aliriz %7-8 benim icin gayet iyi para.

yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 491/500 İlkİlk ... 391441481489490491492493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •