Sayfa 346/500 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Benim beklentim gün içinde 3, 60 lara düşüp ordan tekrar toparlanması yönünde. Siz ne dersiniz. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Evet ortaklar keyifler yerindedir umarım. Ekim sonunda yazmıştım ve ekim sonunda alım yaptım. Sonra 1.50 kadar düştü. Biraz da oralardan aldım. Nereye kadar gidebilir bilinmez ama uygun bir yerden çıkarım. Pazartesi satacagim bu kadar yeter...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet vangd macerası bir süreliğine bitti. 3.76 sattım. Kalanlara bol kazançlar... Vangd ya da teşekkürler...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu hissede hedefim 5 tl civarı ama su an yarısını verdim yarısıyla devam ediyorum brute falan girmesin diye riski yarıya indirdim bakalım
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Beyler nasıl gidiyor. Durumlar nasıl .
    4 ü kaldırmaya çalışıyor du biraz önce

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Spek bugün öğleden sonrasını özel işlerine ayıracak galiba.. 😊

6. valla bi mepet metrozede olarak sizlere imreniyoruz.aynı patronun kağıtlarına yatırım yaptık biz üvey evlat muamelesi görüyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by DOGANAY701976 Yazıyı Oku
    valla bi mepet metrozede olarak sizlere imreniyoruz.aynı patronun kağıtlarına yatırım yaptık biz üvey evlat muamelesi görüyoruz.
    Orada canı çıkanlardanim. 😠

8.  Alıntı Originally Posted by DOGANAY701976 Yazıyı Oku
    valla bi mepet metrozede olarak sizlere imreniyoruz.aynı patronun kağıtlarına yatırım yaptık biz üvey evlat muamelesi görüyoruz.
    Ayni patronun tum kagitlari ucarken Vangd yatirimcisini 1.5 yil surundurmekten beter etmisti. Belki de daha uzun sure. Hatta suan bikip cikmis ve bu trende olmayanlar vardir mutlaka. Asil bundan sonrasi ne olur sorusu tam muamma ?
    Y.t.d

Sayfa 346/500 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •