Sayfa 493/500 İlkİlk ... 393443483491492493494495 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. İlk günde ceza yazıyorlar hani böyle cezalar oyunu bizim için dej avantaj oluştuyor aklım sıra ceza veriyorlar tamamen saçmalık bistte çok büyük vurgun olucak bence çok hızlı aşağıya çakıcaklar ama ne zaman yaparlar bilmiyorum size tavsiyem marttan sonrası riskli

Süreç İptal Nedeni
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 11.11.2019 tarihli kararı çerçevesinde 12.11.2019 tarihinde Kamuoyunu Aydınlatma Platformunda (KAP) Özel Durum Açıklaması yapılmış olan, Şirketin mülkiyetinde olan Van Gevaş ilçesi Edremit-Gürpınar adresinde bulunan üretim tesislerinin kiraya verilmesi hususuna ilişkin sözleşme karşı tarafın talebi ve şirketimizin uygun görmesi ile karşılıklı fesih ile iptal edilmiştir. Geçen süre zarfında oluşan borç ve diğer yükümlülüklerin karşı taraftan tahsil edileceği hususunda mutabık kalınan fesih sözleşmesi taraflarca imzalanmıştır. Bahse konu karşılıklı fesih neticesinde , ‘Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar Ve Ayrılma Hakkı Tebliği' 5. Maddesinin 1. Fıkrasının b ve c bentleri uyarınca ayrılma hakkı doğuran işlemin ortadan kalkması sebebiyle ‘ayrılma hakkı kullanımına ilişkin süreç' iptal edilmiştir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.

3. Van Gıda ayrılma hakkı iptal edildi. Bu kadar sürüncemede kalmasından bir şey olacağı belliydi. Ağa artık iş sana kaldı. Bakalım bizim ağa neyleyecek?

Alıntı Originally Posted by Levent48 Yazıyı Oku
    Van Gıda ayrılma hakkı iptal edildi. Bu kadar sürüncemede kalmasından bir şey olacağı belliydi. Ağa artık iş sana kaldı. Bakalım bizim ağa neyleyecek?
    belirsizlik kalkti iyi oldu acikcasi !

cilkini cikartmislardi artik.

artik onumuze bakmanin vakti , daha iyi olacagini umuyorum

yatırım tavsiyesi degildir

5. Bir müddet düşüş sürecek gibi. Nerede durur tabiki belli değil. Yataya sardığı zaman tekrar değerlendirmek gerekir sanırım. İyi veya kötü 1,55 garanti fiyatın ortadan kalkmasıyla borsa çıkışından faydalanmayan hissemiz düşüşe ayak uydurmalı ki Ağa’nın durumunu bizlere göstersin.

Bir süreliğine vangd ile vedalaşmak zorunda kaldım. Oyak grubu çimentolarda ciddi arbitraj oluştu temiz %15... İşim bitince dönücem ağa ben yokken hareket çekme sakın darılırım)

aga'nin adamlarina tahtada gerekli ayari cektim artik korkusundan 2 kademe yukari bile yapamaz !

kendini cok zeki zanneden kardeslere soyluyorum, siz giderken biz geliyorduk bilesiniz.

yatırım tavsiyesi degildir

8. Hayırlı günler Hayek. Ağanın adamlarına ayar çekmenin sonunda ne olacak şimdi burada yatay bekleyecekmiyiz yoksa aşağı yada yukarı bir hareket bekliyormusunuz?

Sayfa 493/500 İlkİlk ... 393443483491492493494495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •