Sayfa 441/500 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Bu kafayla brüt takasa sokar

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. vangd.jpg

Dün içinde görünüşe göre alım yapılmış... Merak ediyorum gelecek günlerde yapılacak hareketleri.
    bu arada tahtadaki 12 ve 18 işlemlerini yapanlara selam olsun. Anladın sen onu
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR KESİNLİKLE Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Maverick Yazıyı Oku
    Bu kafayla brüt takasa sokar

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belkide amacı brüt takasa sokmaktır bilinmez... Bir önceki yazımda 12 ve 18 işlemlerini yapan arkadaşlara selam göndermiştim. Bundan sonra selam isteyen 5 ,7, 10, 11, 28 ve 50 işlemlerini yapanlara da selam olsun

4. Niyeti yarın belli olur. Dayanamadım yine ucundan girdik azıcık. Ama hiç güven vermiyor .kanaatim 3.73 üstünde tutunması lazim. Yatırım tavsiyesi değildir. Soylediklerim sadece beni bağlar. Hele ki bu tahta da tavsiye mi mümkün değil. Adrenalin arayan girsin

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by annapurna Yazıyı Oku
    Niyeti yarın belli olur. Dayanamadım yine ucundan girdik azıcık. Ama hiç güven vermiyor .kanaatim 3.73 üstünde tutunması lazim. Yatırım tavsiyesi değildir. Soylediklerim sadece beni bağlar. Hele ki bu tahta da tavsiye mi mümkün değil. Adrenalin arayan girsin

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben şahsen niyetini anlayamadım sayın annapurna. Şahsi fikrim grafiklere bakarak bir yorumda bulunmak bu ve bunun gibi galip beyin hisselerinde çok etkili değil bence. Para tekniği çiziyor.
    Tahtada 12 adetlik işlemleri yapan arkadaş neden sen aldıkça düşüyor acaba??
    Hadi 4.20 leri falan gösterdiniz aşağı da saldınız ama bari haftalık bazda eksi kapatmayalım bari...

6. Alnus daki mallar çıkılmaya başladı bence artık yataya girer uzun bir süre yatay devam eder

7.  Alıntı Originally Posted by godzilla34 Yazıyı Oku
    Alnus daki mallar çıkılmaya başladı bence artık yataya girer uzun bir süre yatay devam eder
    Keşke önceki 4, 03 ten döndüğünde de yataya sarsaydı. Ben o zaman öyle olacağını düşünüp uzv ci olurum diyordum. O kadar acımasız davrandılar ki 4, 03 ten iki günde 2,5 a indirdiler. Sonra 2, 10 a kadar çektiler. Şimdi öyle olacağını sanmıyorum. O zaman hedef bendim. çünkü yüklü malım vardı. O günden bu yana hep kaybettim. Şu an resmen komadayım sürekli o gün neden satmadım diye kendimi yiyorum. Hisse hakkında şunu söylemek istiyorum. 4, 03 te iken spek bendeki malı alsaydı eminim hedef çok yukarılar olacaktı. O yüzden hissenin kısa zamanda yeniden çıkış trendine gireceğini o hep beklenen grafiği oluşturacağını düşünüyorum. Ama benim için bu hisse o gün öldü. Kendime çok kızıyorum ama dediğim gibi bir hisseyi eziyet ederek 4 e taşıyıp sadece iki günde 2,5 u gösterip bir haftada hisseyi 2, 30 lara indiren o mahluklara da sürekli beddua ediyorum. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Keşke önceki 4, 03 ten döndüğünde de yataya sarsaydı. Ben o zaman öyle olacağını düşünüp uzv ci olurum diyordum. O kadar acımasız davrandılar ki 4, 03 ten iki günde 2,5 a indirdiler. Sonra 2, 10 a kadar çektiler. Şimdi öyle olacağını sanmıyorum. O zaman hedef bendim. çünkü yüklü malım vardı. O günden bu yana hep kaybettim. Şu an resmen komadayım sürekli o gün neden satmadım diye kendimi yiyorum. Hisse hakkında şunu söylemek istiyorum. 4, 03 te iken spek bendeki malı alsaydı eminim hedef çok yukarılar olacaktı. O yüzden hissenin kısa zamanda yeniden çıkış trendine gireceğini o hep beklenen grafiği oluşturacağını düşünüyorum. Ama benim için bu hisse o gün öldü. Kendime çok kızıyorum ama dediğim gibi bir hisseyi eziyet ederek 4 e taşıyıp sadece iki günde 2,5 u gösterip bir haftada hisseyi 2, 30 lara indiren o mahluklara da sürekli beddua ediyorum. Ytd
    Cok yuklu taniminiz nedir. Mesala 1k 10k 100k 250k 500k

Sayfa 441/500 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •