Sayfa 457/500 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. hayır durudk yerde suyunu ısıttı kağıdın. iki daha böyle hareket yapsa hoop brüt takas,ve geçmiş olsun. insan gibi bi hareketini görmedik.

2. sabahtan beri 2,50lerde geziniyo olsaydı tamamdı da, bu yapılan resmen katliam

3.  Alıntı Originally Posted by rodoslu Yazıyı Oku
    hayır durudk yerde suyunu ısıttı kağıdın. iki daha böyle hareket yapsa hoop brüt takas,ve geçmiş olsun. insan gibi bi hareketini görmedik.
    Daha öncede defalarca yaptığı iş bugün istese 3 üzeri de kapattırır ister brüt takasa sokar ister 5 gün tavan götürür ağanın keyfine kalmış ama ramazanda ekmek yedirdi mi fakir fukaraya yedirdi Acil ihtiyacın yoksa sıkma canını uzun vadede kaybetmezsin ytd...

4. Oynaklığa bak en yüksek 2.97 en düşük 2.45 şu anda: 2.51

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    2.41 altı kapanış sıkıntı yapar.... 3-5 gün önce 1.95-2.00 görmüş hisse 2.97 gördü bugün oralardan alıp verebilmeyi becerenler güzel kazandı böyle bir piyasada...Van gıda her zaman kazandırır doğru yerden almasını bilene ytd...
    Haklısınız birkez daha aynı hikaye .yeterki oku .ytd

Borsamız Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarında işlem gören ECZACIBAŞI YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." nin ticaret unvanının "METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, Bülten adı 15/05/2018 tarihinden itibaren "METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." olarak; mevcut "ECBYO" işlem kodu ise 01/06/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "MTRYO" olarak değiştirilecektir.

Açılışa davetlisiniz beyler
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

7. Şuna bak hissenin canına okumuş Allahsız herif. Şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine gün yüzü görmeyesin. İyi mi oldu şimdi. Adam gibi hisselerine sahip çıksan yükselttiğin hisseleri geri yerin dibine sokmasan da bu kadar kişinin ağını almasan olmazmıydı. Mesala vaneti 25 aralıkta 4 de çıkarmışken elindeki 3 kuruşluk malı satacağım diye 2 lere kadar indirmesen sonra mrgyo yu 2, 5 tan 1 e kadar düşürmesen benim hayatım zehir olmazdı. Bak ne hallere düşürdün beni ve daha kimleri. Bir hisseyi 2 den 4 e getiriyorsan 3 te bırakacan. 1 den 2,5 a götüruyorsan 1,5 larda bırakacan. Bu şekilde yapıp elindeki malı boşaltabilen çok var. Senin yaptığın resmen katliam. Ne gerek var ki 3 te birine indirmenin. Ne ocaklar Yaktın yıktın bu yüzden. İnşallah yaptıklarını bu dünyada da çekersin. Keşke burayı okuyup da sana ileten birileri olsa. Gerçi umrunda olmaz insanlıktan çıkmışsın bi kere.

8. Hissede kimse yok anlaşılan. Yine de gitmek de zorlanıyor. Ne biçim hisse dicegim de sahibi beş para etmez. Normalde düzenli bir çıkışı olsa iki kat çıkıp tekrar yarıya inmezse devamlı yatırımcıları olur. Ama işi gücü insanların hayatını karartmak olan adi biri olunca hissenin de yatırımcıları olmuyor tabi. Ulan srfsz bu hisseyi 4 de çıkardığın gün geri 3 lerde bıraksan bizi de yakmasan ne vardı sanki. Kafamı allak bullak ettin 2, 30 a indirince. Saçmaladım iyice üstüne mrgyo yu 2, 5 tan 1, 60 a düşürence 1, 50 nin altına inmez dedik onuda Allahsızca direk alır almaz 2 taban çektin. Sonra zaten dağıldıkca dağıldım. Siz siz olun hayatta bu itin hisselerine bulamayın. Çok ocak söndürmüştür bu o yüzden bundan kazanacağınız paradan da hayır gelmez.

Sayfa 457/500 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •