Sayfa 112/155 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 889 - 896 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. Soru şu... Cevap gayet basit aslında.. Kar zarar hesabı yapmaya da gerek yok..!!!

900 bın lotu olan cmbtn 600 tl olabiliyorsa, 300 bın lotu olan tkuru kaç tl olmalıdır. Kopya vereyım arada doğru orantı var..!!!....

Malesef mevcut pıyasada durum bu.. Artık şirketin ne iş yaptığının hiçbir önemi yok..!!!.. Tahta sıg sermaye azsa tahtacı ben bu senedı alır götürür ve istediğim yerden satarım dıyor.. Hazır pıyasada 2 milyon yeni yatırımcı varken.. Trende uyanlar kazandı bakalım ne kadar daha bu süreç devam edecek..!!!

Tek şartla kendinizi üzmeyecek mıktarla bu tahtalara girmek lazım.. Fazlası zarar verebilir..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Philip tekı eleman cuma aldıklarını koşarak sattı.. Satması ıyı oldu.. Tahtaya dışardan girmişti sanırım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Philip tekı eleman cuma aldıklarını koşarak sattı.. Satması ıyı oldu.. Tahtaya dışardan girmişti sanırım..
    abi mal toplama varmı bu hissede tespit ettinizmi?

8.  Alıntı Originally Posted by Onuroksk Yazıyı Oku
    abi mal toplama varmı bu hissede tespit ettinizmi?
    Dostum burada malı toplayan topladı zaten.. 1 lot bıle çıkamadan bedellı ıptal olunca ve Internet yasağı gelince ellerinde patladı.. Bedellı onaylansa ikinci kent olayını yaşayacaktık.Şimdi bır ay kadar sonra internet yasağı bıtıyor.. Bakalım şapkadan nasıl bir hikaye çıkaracaklar.. Burada yol uzun benım için.. 200 TL altında aldıklarım hariç ufak ufak toplar unuturum.. Üçün beşin hesabı yapılmaz bu tahtalarda. Tahtacı ne yapacağına kendisi karar versin.. Ben değil..

Sayfa 112/155 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •