Sayfa 11/155 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

Tkuru şirketinin ortaklık yapısı :

Nusret Yurter: %61.67
    Nazire Erinç Yurter : %8.77

olarak gözüküyor. Bu açıdan bakıldığında | Yurter | soy ismi ön plana çıkıyor.

Nusret Yurter'i AK Parinin önde gelen ismi Ali Babacan 'ın "kayınçosu" olarak tanıtabiliriz. Yani Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan'ın kardeşi.

AMA

aynı zamanda Nusret Yurter'den Ramsey'in sahibi olan Remzi Gür'ün oğlu olan Ömer Gür'ün de "kayınçosu" olarak bahsedebiliriz. Çünkü Ömer Gür'ün eşi Didem Yurter'in de kardeşi durumunda 😊

siyasette Ali Babacan'ın saygınlığı, ticarette Remzi Gür'ün saygınlığı düşünüldüğünde oldukça vasıflı bir aile yapısı olduğu görülüyor. Bu açıdan şirketin yönetimi gayet sağlıklı duruyor. Ayni zamanda Nusret Yurter'in eğitim durumu da oldukça iyi.

güvenilir bir şirket olduğu konusunda bir tereddütüm yok açıkçası. Kaldı ki şirketin yaptığı açılışlarda devlet ve belediye erkanından katilim oldukça yüksek gözüküyor 😊

şimdilik sirket yonetimine iliskin bilgiler bu sekilde. bir sonraki mesajda da sirketin ticari faaliyetleri konusuna odaklanalım.

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Bizim Menkul Değerler , bilindiği uzere bir Boydak Holding kuruluşudur.

Ancak Boydak Holdinge "Fetö" soruşturması kapsamında el koyuldu ve TMSF'ye intikal etti.

Şu an holdingin mevcut yonetim kurulu başkani İsmail Güler ayni zamanda Bizim menkul değerlerin de başkanı durumunda.

ANCAK

Bizim menkul degerler zaten elindeki hisseleri çikariyor epey satmis 170.000 lot civarı bir hisse kalmis gorunuyor kurumda, geri kalan hisseler piyasada daginik bir goruntude bulunuyor. onlar da toplam 120.000 lot civaridir.

zaten bizim satis yapmasa tahtada likidite denilen bir sey olmaz

sirketin yaptiği is ile ilgili de biraz analiz yapmak lazim. bunu da bir sonraki mesaj da tartismaya acalim.

https://www.bmd.com.tr/page/kategori...ve-yonetim.htm

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Tkuru şirketinin ortaklık yapısı :

Nusret Yurter: %61.67
    Nazire Erinç Yurter : %8.77

olarak gözüküyor. Bu açıdan bakıldığında | Yurter | soy ismi ön plana çıkıyor.

Nusret Yurter'i AK Parinin önde gelen ismi Ali Babacan 'ın "kayınçosu" olarak tanıtabiliriz. Yani Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan'ın kardeşi.

AMA

aynı zamanda Nusret Yurter'den Ramsey'in sahibi olan Remzi Gür'ün oğlu olan Ömer Gür'ün de "kayınçosu" olarak bahsedebiliriz. Çünkü Ömer Gür'ün eşi Didem Yurter'in de kardeşi durumunda ��

siyasette Ali Babacan'ın saygınlığı, ticarette Remzi Gür'ün saygınlığı düşünüldüğünde oldukça vasıflı bir aile yapısı olduğu görülüyor. Bu açıdan şirketin yönetimi gayet sağlıklı duruyor. Ayni zamanda Nusret Yurter'in eğitim durumu da oldukça iyi.

güvenilir bir şirket olduğu konusunda bir tereddütüm yok açıkçası. Kaldı ki şirketin yaptığı açılışlarda devlet ve belediye erkanından katilim oldukça yüksek gözüküyor ��

şimdilik sirket yonetimine iliskin bilgiler bu sekilde. bir sonraki mesajda da sirketin ticari faaliyetleri konusuna odaklanalım.

nezire erinç de bildiğim kadarıyla üç dönem ak parti milletvekilliği yapan soner aksoy'un büyük kızıdır.
    soner aksoy millet vekili olmadan önce de yanlış hatırlamıyorsam aloğlu ailesinin yanında çalışıyordu. galiba aliminyüm fabrikaları olan aile.
    yatırım filan tavsiyesi değildir.

4. Pay Alım Satım Bilgileri
    İşlem Tarihi 06,03,2018
    İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%18,7)
    187.000
    1,000,000 t
    l sermaye üzerinden
    bizim menkulün ellerinde kaldığını söyledikleri sayı:187.000

en son 6 martta satım haberi göndermiş ve elimde 187.000 lot kaldı demiş. ama tazekurunun takasında bizim menkulün 171,719 lot kalmış
    yaklaşık olarak 15,000 lotçuk azalmış ama borsaya bildirim yapılmamış
    acaba neden?

kime soralim

KÖR'e mi soralım

yoksa

ŞVK'ye mi soralım

yatırım filan tavsiyesi değildir
    sadece yazarak düşündüm o kadar

snn ciğerci

KÖR ŞVK burdamiydi bilmiyorum ama ???

artik yok kanaatindeyim