Sayfa 123/155 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 977 - 984 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

3. Birleri bu tahtada hıc kimse kalmasın istıyor..!!
    Ancak ky olmazsa sen bır hiçsin unutma..!!

Ky bır kaybederse sen 10 kaybedeceksin bastıkça tahtaya..,!!

1000 tl ye bu tahtayı ben taşımadım...!!

Bende de fazla mal yok sadece giderse gıttı dememek için var az biraz..!!!

Tahta kapansada umrumda olmaz yanı..murdar ettin tahtayı.. Üç ay tek fiyatata bekleyip te tek fıyat bitince gıdecek diyenleri bitirmeden gitmeyecek gibi..!!!

Takaslarda kendin alıp kendin satıyorsun arada ky dökülürse onuda alıyorsun.. Ama senın için hısse fıyatı değil hısse adedı önemli sanirim..!!!

Al sat tut tavsiyesi değildir ben gözden çıkarabileceğim meblağı tutuyorum..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Benden pas.. Para kazanamadım senden bundan böyle 2000 tl de olsan dönüp bakmam.. Kendı çöplüğünde yaşa..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Çok değişik bir hisse. Fiyatıyla fksıyla pd/dd siyle ilgili yorum yapmak anlamlı değil bunu herkes biliyor olsa gerek.

Yine de bilançosuna bir bakmak istedim. Şirketin satışlarının maliyeti hasılatından yüksek:d bunu becerebilmekniçin ciddi emek sarfedilmiş(!) olsa gerek.
    firma ortağının koyduğu 4 milyon tl sermaye avansına rağmen özkaynakları negatif:d insan neden böyle bir firmaya ilave 4.000.000 koyar o da muamma çok değişik vesselam. Örnek olay olarak incelenmeli... Bu hissede işlem yapmak bitcoin almaktan 10 kat daha riskli benim gözümde...

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu hissenin fiyatı nasıl olurda buralarda kalabilir aklım almıyor,tüm mal dağıtıldı hareketin başladığı yere 10 tl lere kadar bir çekilme lazımken buralarda tutunuyor :D yatırımcısı kim acaba ısrarla buralarda tutuyor anlayamadım.Spk yakın zaman sonra brmende verdiği gibi bunlara da yakın izleme pazarına atacağını düşünüyorum ytd.

7. Şelale durumları mevcut.. Tahtacının elınde kaldı .. Yukarı yapsa hangi beklentı ile satacak oda yedire yedire çok düştü diyip geleceklere cömertçe dağıtıyor.. Böyle tahtalarda stop can kurtarır yoksa girdap senı de yutar..

8. Bakın ne buldum..

İleride yapılacak sermaye arttırımında kullanılmak üzere 4 milyon TL avans konulmuş şirkete..

Demekki sermaye arttırım planları devam ediyor..!!!

İlginç...

Sayfa 123/155 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •