Sayfa 126/156 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Artık yapamaz el patron cebinden 21 milyon sermaye ekliyor
    Bilgin dahilinde ise bir sorum olacak
    Sermaye 1 milyon patron tahsisli 21 milyona çıkartıyor tahsisli bittiğinde bizim lotlar 21 kat artırılacakmi yok ise sermaye 21 milyon olacaksa 300 den 500 den alanlar var haline fiyatta gerileyerek şer.aye arttırımı oranında anlamdım sürecin sonunda bizler hissemizi imizde tutarsak zarar etmiş olmazmiyiz

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Şirketin eksi olan değerlerı artıya dönüyor özsermaye vb.ancak şirket cazıpliğini kaybediyor gıbi.sermaye büyüyecek sermaye nın büyümesi bu derece az hısseye sahıp olan şirketlerde negatıf algılanır ama tahtacı sürüyor yukarı ,ya elındekıleri okutacak ya da osuruktan bir yükselişte burada göreceğiz ………

Malum BİST’te durduk yere uzaya gıden birçok şirket var .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Her türlü ceza geldi aynisini 1000 kere çıkarken de gördük sıkıntı yok

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
    Bu hisse masa sandelyeden ibaret,2 tl fiattan 1000 tl olmuş peşi 100'e düşmüş,şu sıralar 190 tavanda,ama kutlarım yinede kente göre iyi yerlerde,kent ise 500 göstermişti bölündükten sonra şu sıralar 155 fiatlarda,biri masa sandelye diğeri Dünya devi,biri sinek diğeride dev,demekki sineklerde devleri alt edermiş,herkese bol kazançlar.

5. Dostum patrona 177 TL ortalama ile hısse vermışler belkıde onun yükselişidir .

İsterlerse fizana götürüler.’

Pkart ,pkent,dobur örnekleri ortada .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. bazi arkadaslar sirketin cazibesini kaybedecegini soylemisler ama aslinda oyle degil....patron 21 milyon tl koyacak ve isse basi 177.66 tl odeyerek yapacak yani

21.000.000/177.66=118.203 yeni B grubu hisse alacak ve bunu 1 yil borsalarda satamayacak ve yeni sermaye 1.128.203 tl olacak.... bence hisse sahipleine hayirli olsun artik gerisi tahtacinin hayallerine kalmis....

8. Namı değer tkuru şirket eksı olan bütün değerlerıni normale çektı .

Artık SPK da yapmak isteyeceğin sermaye artırımlarına olumsuz bakmaz .

Saha ve zemin müsait önün düz yol .

Az miktar mal almıştım o yeterli benim için gıdersen yolun uzun olur .

Patron 177 TL den aldığı malı buralardan okutacak değil bakalım sende nasıl bir fılm izleyeceğiz .

Sayfa 126/156 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •