Sayfa 134/156 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. buradaki trol vatandaslara tesekkur ederim ayrica twitterdaki iki trol hesaba daha. sizler olmasaydiniz uyanip gayet iyi katla satmaz ve beklemeye devam ederim. sagolun varolun boyle devam edin

2. Yarın tavan olsun sıraya gırersın .

Aslında zirveden yüzde 15 aşağıda şuan ,aşağı yukarı buda normal bır düzeltme sayılır .

Tabı ıkı gün boyunca daha fazla bozmazsa tahtayı .

Ben perşembe ve cuma ptesı yı az da olsa satın alacağını düşünüyorum.

Olurmu bılınmez tabı .

Ama ptesı ıle beraber artık anapazarda buda yıllardır bekledıklerı fırsat umarım olumlu yansır ve yenı zırveler gelir.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. kacirmisim tavani artik kismet. zirve 1050'ydi diye hatirliyorum gecen seneden yani %65 asagida...

4. tetmt sınyalı çaktı dıkkatlı olun dıyor..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. yaw sormayin yine kacirdim tavani, alamadim. cok sanssizim ya, artik 1 gece onceden tavan emir gireyim

6. sen ne tatlı şeysın öyle bıcırık .gıt kumda oyna .hadı bakım....

burada abılerın var.

7. hay arkadas yine yakalayamadim tavandan ya, tabii pazari yukselince. neyse belki yarin

8. ust uste 5.tavan, bu nedir arkadas, bi soluklan ya!) enayi bulamadilar demek

Sayfa 134/156 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •