Sayfa 138/155 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. yaa boyle fare gibi kapana kisilirsin. cahil cahil atip tutuyordun dune kadar... ins senin gibi trole kanip giren olmamistir, veballeri sirtinda

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    gelmişsin yer faresı .çıkmışsın toprak altından .senı kaç kurtarır.

2. Oğlum sen karakter yoksunu bir sülüksün sana verılecek cevaba yazık .omurgan yok .ve ben omurgasızlarla uğraşmam .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    nasıl duruyor dün sattım dıye kapanışta haber yollamış.yuzde dörte düştü paylarım diye.
    Ben baktığımda 74K yazıyordu sonra düşmüş sabah baktım %4 civarı emin ol patron tokatladı bunu Philip capital info hep bunun satışları
    Edata da oldu sonra 3-4 ay süründü sonra 12 dem 25 e
    Kayıtlı sermaye zaten 10 dan 5 getirildi tüm ipler patronda

Aslında iyi gidiyordu tabi bu adamların alımlarıyla belli bir trend yaptı bugün en iyi alıcı hatta tek alıcı iş yatırım 338.613 ortalama ile 16437 adet almış iş kim

Umut varmı bı şans olurmu bu aralar sürekli dusmeye basladı

6. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. ölüler şehri gibi
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. İkinci delipetro mu olacaksın yoksa !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Sayfa 138/155 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •