Sayfa 141/156 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ...tebrıkler dostum...tetmt bır yola çıkmış gözüküyor,,şuan ıçın tek eksık faalıyet karı açıklaması bunu yapabılırse ,,yenı bır efsane doğabılır..!!!
    Evet beni 210 da düşürdüler dahaboncevtkuru iken 1500 lotum vardi son gune kadar bekledim 1024 hic unutmam satmadim cumartesi spk onayi RED geldi ve 280 tl ye anca satabildim

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Efsane geri dönüyor ,, film yeni başlıyor olabılır !!!duydum ki çok bılmış borsa höstadları Tetmt ölüdür diyor , söyleyin onlara babanın oğlu Kemal geri döndü vazıyet alın
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Efsane geri dönüyor ,, film yeni başlıyor olabılır !!!duydum ki çok bılmış borsa höstadları Tetmt ölüdür diyor , söyleyin onlara babanın oğlu Kemal geri döndü vazıyet alın
    ahahha

5. ...önumuz açık,,,buralar kesmez bızı ,fon bakalım şirketı nasıl yonetecek ,,önce guzel karlar gelır akabınde ıyı bır sermaye arttırımı ve ver elını mıamı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. 30.758 lot bekleyen...105 emır...

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    30.758 lot bekleyen...105 emır...
    sabrın sonu selamet ;) kardeşime aldırdım. bıktım usandım deyip durdu. sabırlı ol dedik dinlemedi. 480 den sattı. şimdi kafasını duvarlara vuruyor.

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    30.758 lot bekleyen...105 emır...
    kendisine forte dedik bu sefer dinlemiş bizi...bakalım orda da fena seyler olacak gibi. sevgili kwon seninde takip etmeni isterim

Sayfa 141/156 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •