Sayfa 144/156 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ....tetmt de yol uzun,yeterkı şu hısse devrı onaylansın,,gerısı kolay...!!!!!!!!!!!!!
    sevgili dostum hala kalmaya devam ettiğini görünce senin adına çok sevindim.4 hane başında tüm malı vermiştim ben. dile kolay 400den 1000 lere ben burdan papilon ve adele gectim. 390 dan adeli yakaladık. papilde maliyet 30...ordada durumlar güzel seni papile davet ediyorum. kısada hedef 3 haneler. hala çok ucuz

2.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    sevgili dostum hala kalmaya devam ettiğini görünce senin adına çok sevindim.4 hane başında tüm malı vermiştim ben. dile kolay 400den 1000 lere ben burdan papilon ve adele gectim. 390 dan adeli yakaladık. papilde maliyet 30...ordada durumlar güzel seni papile davet ediyorum. kısada hedef 3 haneler. hala çok ucuz
    dostum buradan herhangı bır endeks hıssesını almak kendı adıma rısk oluşturur,yenı arzlar ve tetmt yı kenara koyarsak,,endeks ve hısseler fazlasıyla doyuma ulaştı ,,!!!Yön pıyasada orta vadede yukarı yonlu olsada sağlam bır temızlık yapılmadan devam ederlermı bılemıyorum o nedenle ben tetemat ve yenı arzlar harıcı bır sure dışarıdayım,,umarım hedeflerıne fazlasıyla ulaşırsın...belkıde devam eder,, malum pıyasa bıldığını okur herzaman... bız nedersek dıyelım..Ama nezaman coşku zirveye ulaşmışsa orada dıkkat etmekte fayda var..!! Hayırlısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. https://www.kap.org.tr/Bildirim/1190620

Hayırlı olsun ,,işlem tamam !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Açın önümüzü !!!

5. belkı de herşey yenı başlıyordur...!!!!...

6. 7587 lot bekleyen...

7. yakın zamanda şirketten gelecek haberlerle beraber sermaye artışını fıytalayacağımız doneme gırebılırız dıye düşünüyorum..hayırlısı..bu fıyatlar yuksek oranda rısk içerir dıkkate etmek lazım..,,tabanı ve tavanı bıtmez boyle senetlerın....!!!!!!!!!!

8. ,, vay vay vay vay ,!!! Hedef kızılelma ,hiç kimse 1 mılyon sermayeli şirketı 90 mılyon vererek satın almaz ,, eyyyy kuşlu sitenin hostadları bakalım şapkadan ne çıkacak !!!

Sayfa 144/156 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •