Sayfa 34/156 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 265 - 272 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

sevgili Sizin menkul degerdeki kardesim

topunuz gelin !

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    herhalde hisselerin tamamı satıldıktan sonra biz hisseleri sattık diye toptan haber gönderecekler galiba
    Bak yazdık hem Ayın 18 de hem de 25 de bugün açıklama gönderdiler. Takası bizim in 100.000 altına indi. Bir yılda 163.000 lot sattılar ve daha önemlisi alacak salak da buldular. İlginç olan bu😄

evet

bizim menkul' de kalan hisse miktari 92.250 lot !!

bunlardan kurtulmak icin artik sayili gunler kaldi !

biraz sinirler geriliyor ama bundan sonra insallah daha hayirli olacagini umuyorum.

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Bak yazdık hem Ayın 18 de hem de 25 de bugün açıklama gönderdiler. Takası bizim in 100.000 altına indi. Bir yılda 163.000 lot sattılar ve daha önemlisi alacak salak da buldular. İlginç olan bu😄
    siz şimdi bu hisseyi alanlara salakmı diyorsunuz anlamadım

5. Onlardan biri de benim. Ne var bunda

6.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Onlardan biri de benim. Ne var bunda
    sizi bilemem kendi şahsınızda kendinize olan hitap tarzınızı o sizin kendinize olan bakışınız
    ama kendi şahsımda diyebilirim ki ben bu tür bir nitelendirmenin dışındayım

7. ha bu arada yaptığınız bu hisse senedi ticaretinin sizin için karlı ve ALLAH'ın kudretiyle bereketli , heyecanlı

zevk verici bir keyif aldığınız bir halde hayatınıza yeni bir renk getirmesini dilerim

8.  Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    ha bu arada yaptığınız bu hisse senedi ticaretinin sizin için karlı ve ALLAH'ın kudretiyle bereketli , heyecanlı

zevk verici bir keyif aldığınız bir halde hayatınıza yeni bir renk getirmesini dilerim
    Teşekkür ederim de pek renk getirmedi. Dört yıl oldu. Artık sen de aramıza katıldığına göre tkuru zamanla sana ne demek istediğimi anlatır. İyi akşamlar

Sayfa 34/156 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •