Sayfa 43/156 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 337 - 344 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. bakın hayek bey 1 haftadır alanlar sizin benim haricimde neye göre aldı?

Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    ya hayek bey siz biraz matematikten anlayan ve takaslarıda takip edebildiğiniz kadar fiatlarda baskı kurabilecek lot miktarı ne olabilir tahminince
    bu hissede kimse takaslarda baski kuramaz ! epi topu 300.000 lot hisse var

bizim kurumsal firmaydi, satisi biraz agir oldu!

ama artik takas dagildi !

bu saatten sonra siradan ve istekli olan 300-500 bin lira aciktan parasi olan birisi tahtada istedigi pozisyonu alir

sahsi fikrimdir kimseyi baglamaz

takaslar net, kim ne almis farkindayim ama Allah herkesin gonlune gore versin

ama artik bizim degil, sanko tahtada takas lideri

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

3. Kardeşim zoruma gitti bak Sanko dediğin için Yanlışlıkla dedin haralde dil sürtmesi çünkü ZIRAAAT ve OYAK yatırım demen lazımdı Zıraat daki lotlar benim Oyak da ki kimin lotu bilemem

4. ciğerci cevap ver
    niye bu adamın arkasından bu denli konuşuyorsun
    bu adam sana ne yaptı
    bir insanın arkasından konuşacaksan önce yiğidi öldür hakkını yeme tarzı yapacaksın kimseyi günahına ortak etmeyeceksin ve eğer (sadece ileriki aşamalardaki bir seçenek) o aklıma gelen şeylerden psikolojik hipnoz bilinçaltı gibi şeylerle uğraşıyorsan buradaki ben haric diğer kişileri bilemem o zaman sana söyleyeceğim Allah sana şifa versin

Alıntı Originally Posted by broker.16 Yazıyı Oku
    Kardeşim zoruma gitti bak Sanko dediğin için Yanlışlıkla dedin haralde dil sürtmesi çünkü ZIRAAAT ve OYAK yatırım demen lazımdı Zıraat daki lotlar benim Oyak da ki kimin lotu bilemem
    genel takas'tan bahsediyorum.

en fazla hisse sanko da diye biliyorum

bir daha bakarsak yanilmayiz !??

bu arada oyak yatirim daki kardes bugun icin takas lideri idi sanirim, gunlerdir de oyle gibi. tebrik ediyorum guzel yatirim yapiyor kendisi

sizi de tebrik ederim. ama yarin 13.000 lotu yine israrla satisa koymanizi bekliyoruz

6. hayek bey sizce tahtada satış baskısı kurabilecek olası eşgüdümlü lot miktarı ne olabilir
    yatırım tavsiyesi içermez

Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    hayek bey sizce tahtada satış baskısı kurabilecek olası eşgüdümlü lot miktarı ne olabilir
    yatırım tavsiyesi içermez
    sn. tuccar

bugun aciktan 500.000 TL si olan bir yatirimci icin trade etmeyi biliyorsa bu tahtada satis baskisi kimse olusturamaz.

mesela bugun bazi istekli kardeslerimiz tahtaya ikide bir gereksiz alislar girmeseydi bizimin mallari 5.85 gibi trade edilip bitirilecekti. ama sagolsunlar

8. bu arada hayek bey teşekkürler

Sayfa 43/156 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •