Special Days Image
Sayfa 5/155 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 33 - 40 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    2020'den itibaren Tarım Ürünleri Rallisi yaşanacak tüm dünyada.

2. inşallah diyorumkiiii 2020 bitkoin olarak en yükseklerde olduğu bedelsizlerle anca şimdiki fiyata bile bulamayız. benim beklentim bitcoin. artı bedelsizler bedelsiz sonu bir 2 katı daha oldumu bitkoin ötesi. beklentim hayal ama ben hayalsiz yaşamayı sevmiyorum. ben sadece kendi düşüncelerimi ve beklentimi yazıyorum. asla yatırım tavsiye değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

Şirket patronu kokuyu almış

4. önemli olan asla acil paraya ihtiyacın olan bir parayla yatırım yapmamak o yüzden alıp unutmalık alınmalı ben bitkoin gibi bir beklenti ile hayal olacak bir beklentiyi satın aldım o yüzden bugünü değil yarınlarımı hesaba kayarak kendimce bir arsa aldım bekliyorum almış olduğum arsama elbet benim belirlediğim bir fiyata alıcısı çıkacaktır . ben o arsayı istediğim fiyattan satmazsam adam orayı kafaya koymuş büyük deha vazgeçilmez bir yer olduğunu görünce benim arsamı işine gelirse alacak almadımı beklemeye devam hersene bende zam yapar zamlı fiyattan almak zorunda kalacak almadıkça zamlanacak sonra alıcı olaki sadece oydu oooooo bir bakmışsın ki tam megakentlik yok böyle bir yer denerek başka başka başka alıcılar gelecek benle başlayacak pazarlık etmeye ver bana 100000 bin bitkoin al . almadı olmadı bir sene sonra 200000 bin bitcoin yani hersene öyle eklerim. o yüzden acil paraya ihtiyaç olmayan la girdimki beklemeye devam. olurmu bitcoin olurrrrrmu olurrrrrr. hayal ya benimkisi ışte ben böyle bir yatırımcıyım. yazdıklarım kişisel beklentimdir. asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. osman 10 sesin soluğun kesildi

6. usmanım
    10 um beşiktaşım
    neredesin be ya

7. usmannn10

yat fin den 950 daha almışşsın mı

8. Taze Kuru Gıda'nın Vergi Dairesine Sunulan 2017 Yılı 12 Aylık karı 145.157 TL

***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***

Sayfa 5/155 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •