Sayfa 6/156 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 41 - 48 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. hayırdır kafana daş mı düştü, bari çiz de garibanlar sevinsin, yat yat nereye kadar...

2. kaçarın kuçarın yok çıkacaksın sıkıysa çıkma

3.  Alıntı Originally Posted by polisimm10 Yazıyı Oku
    kaçarın kuçarın yok çıkacaksın sıkıysa çıkma
    vay usmanım 10 um konuşmuş

tamam osman10 yazdıysa tamamdır

bağlayın kemerleri

çarşı'dan osman 10

4. Beklentısı ne kı bunun ..avm ..arsa ..yada.. maden..? kuru gıdayla ne olur acaba...

5. ben gideceğine inânıp alıyorum . illa avm açacağız illa maden şirketi mi kuracağız. illa madenmi bulacaksın.illa bir bankamı olacak. illa bir arsamı olacak varsın sen öyle düşün hem mademki senin işin ne arsa yoksa avm yoksa maden yoksa. onları o işte çalışabilmek için gıda alacaksın sağlıklı olacaksın ki arsa alabilesin avm alabilesin maden çıkarabilesin. demekki temel amaç neymiş önce sağlık sağlıklı olabilmek için ne yapmalıymışız kuru gıda almalıymışız yoksa ne avm yapabilirsin ne arsa alabilirsin sağlığın olmayınca madende çıkaramazmışsın. neymişşşş neymişşşş kuru gıda sız hayat olmazmış bu böyle biline bu mesajlarımı arada aç oku kulağın ders alsın sonra üzülürsün. eninde sonunda gidecek kaçarı kaçarı yokkkk. yazdıklarım kişisel beklentimdir. alsa al sat tut tavsiyesi değildir.

6. sessiz bekleyiş devam ediyor ya birgün ses getirirse. Asla al sat tut tavsiyesi değildir.

7. Kızma sn.komutan merak benımkı..ıddalı yazmısında bende merak ettım neyı satın alak bu...nedır

8. ciğerci Kardeş bu gün 754 lot daha cepte. sana tavsiyem gücün yettiğince sana lazım olmayan acil olmayacak paran varsa sende topla. neden bir gün bitcoin gibi olup uçup gitmesin. neden bir beyaz filo gibi uçup gitmesin . neden bir denge gibi uçup gitmesin. o yüzden kara gün dostu olan bir hisse olacak . inan seninde kazanması canı gönülden istiyorum seni tanımam etmem. asla hainlik düşünmüyorum hainlik düşünen cennet yüzü görmesin . bakarsın üç vakti kalmıştır gitmesine. Asla al sat tut tavsiyesi değildir. yeminle al bir kenarda dursun . aylık sigara parası kadar da takviyeyle ben devam edecem inşallah sende devam edersin. ilerde inşallah bu mesajlarımı gördükçe emin ol hem sen hem ben mutlu bir şekilde okuruz. halka açıklığı çok az lot sayısı çok az bu da nedemek oluyor yeni derler ya bulunmaz hint kumaşı mı diye bende diyorum ki evet bu hisse bulunmaz hint kumaşı gibi olacak . o yüzden lotuna sahip çık her ay lazım olmayacak bir parayla da takviye yapacam sende takviye le lot sayısı. inşallah kazanan biz oluruz ilerde olaki bulumaz hint kumaşı olursa senle tanışmak birlikte keyif çayı içeriz inşallah. asla al sat tut tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : polisimm10; 28-02-2018 saat: 18:26.

Sayfa 6/156 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •