Sayfa 97/156 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 769 - 776 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    diğer malum sitede kişilerden öğrendiklerimi buraya yazayım... yazayım ki belki insanlar ders alırlar.. işin içinde 4-5 adam ismi geçiyor, adamlar tezgahı tam kurmuş, alacak olanlara "sen şu fiyattan bu kadar alacaksın" satış yapacak kişiye de "sen de şu fiyattan bu kadar satacaksın" şeklinde bildiğimiz tahta yapıcı rolünü ele alıp milleti yönlendirmişler... tabi şuan o kişilerden eser yok.. adamlar pılını pırtını toplayıp (telefonları, sitede üyelikleri herşeyi kapatmışlar) gitmişler, hiçbiri adamlara ulaşamıyor..

ülker çalışanının pay satın alma olayı var galiba, herkese şirketi Ülker satın aldı şeklinde söyleyip beyinlerini resmen yıkamışlar, bazı kişiler hala "Ülker şirketi bu şirketi biz satın aldık sahip çıkacağız" şeklinde açıklama yaparsa tahta düzelir diyor.. halbuki adamlar şirketin Ülker ile bağı yok bilmiyor bile.. "2 taban gördü millet şirketi kötülemeye gelmiş, görende şirket battı sanacak" diyenler bile var.. düşünün artık..

şuan bir de virmancılar ortaya çıktı... malını ivedi elden çıkarmak için "şu fiyattan alacak olan virman ile satarım" diyenleri mi dersiniz, belki bende para kazanırım düşüncesi ile ucuzdan almak için "virmanla lotlarınız alınır, 300 TL'den başlayarak açık eksiltme usulü ile en ucuzu yazan kişinin malını alabilirim" diyeni mi dersiniz millet kontrolden çıkmış durumda...

bunlar dışında zirveden alanların durumunu zaten hepiniz tahmin ediyorsunuzdur, 600-700 TL'den maliyetli olanlar var, şuan onlarda acil çıkış kapısına yönlenmiş durumda, kredi çekip borsada zengin olacağını düşünen tamamen bilgisiz bayanlar mı dersiniz, araba almak için yine kredi çekip ya da elindeki birikimi ile giriş yapan erkekler mi dersiniz, ne ararsanız var.. hisseler tamamen küçük yatırımcının elinde ama hala yok balinalarda satamadı, patronda da hisse var, elbet onlar tahtayı kaldırır görüşü de mevcut..

son olarak tarihe geçecek bir olay ve şahsi düşüncemdir, BU HİSSEYİ BIRAK ALMAYI, GÖRDÜN MÜ SELAM BİLE VERMEYECEKSİN.. Allah korusun seni de elinden tutar ve çeker içeri... olaylar çok sarpa saracak...
    ülker de akil olsa bu sirketi alir ! islerine cok yarayacak bir faaliyet alani var

ama bu sirketin ederi en fazla 10-15 milyon TL

yani hisse basi 15 lira o da maximum rakamdir ! gelecegine yatirim yapildigi icin

yoksa 5-6 liradan fazla etmez

2. Zaten 5 liraymış Mart'ta. Patronun 1.5 lira vermediğine nerde 5 nerde 15 🙂

3. yani diyosunki bu linkteki(https://www.tazekuru.com) ürünleri yetiştirip üreten paketleyen fabrikanın ederi 10 milyon öyle mi sen inandınmı...birkere sermayesi 1 milyon yani fiyatın yüksek olması normal 200 olsa piyasa değeri 200 milyon eder bu gün kıçı kırık dandik fabrikalar bile 100 -200 milyon değer biçiliyor bu insanlar büyük bir firmanın bu şirketi alması ve 900 bedelli alması ile hisseye girdi ama maesef eski ortağın pislikleri bu noktaya getirdi şirket kendini yeniliyor güçlü işler yapacaktır şuanki sermayesi ile fiyat aralığı bu haliyle dahi 100 -300 arası olmalı..evet bedelli onaylanmadı şimdi tukaka son kapta patron eski ortağı cezalandırdı zaten 1 hafta 2 hafta içinde olumlu haberler gelecektir bence

4. Yönetim Kurulu Üyesi

Hüseyin Avni Metinkale üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde yaptı.

Çalışma hayatına 1985 yılında Albaraka Türk Katılım Bankası’nda proje yöneticisi olarak başladı, ardından yönetici ortak olarak Pripack Ambalaj A.Ş.’de görev aldı.

2001 yılından itibaren Yıldız Holding bünyesinde Komite Başkanlığı, İcra Kurulu Üyeliği ve Ambalaj Grubu Başkanlığı gibi görevlerde bulunan Metinkale, 2008- 2020 yılları arasında Yıldız Holding Genel Müdürü, 2010 – 2020 yılları arasında ise Holding Yönetim Kurulları Genel Sekreteri olarak çalıştı.

Metinkale, 2016’dan bu yana Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    yani diyosunki bu linkteki(https://www.tazekuru.com) ürünleri yetiştirip üreten paketleyen fabrikanın ederi 10 milyon öyle mi sen inandınmı...birkere sermayesi 1 milyon yani fiyatın yüksek olması normal 200 olsa piyasa değeri 200 milyon eder bu gün kıçı kırık dandik fabrikalar bile 100 -200 milyon değer biçiliyor bu insanlar büyük bir firmanın bu şirketi alması ve 900 bedelli alması ile hisseye girdi ama maesef eski ortağın pislikleri bu noktaya getirdi şirket kendini yeniliyor güçlü işler yapacaktır şuanki sermayesi ile fiyat aralığı bu haliyle dahi 100 -300 arası olmalı..evet bedelli onaylanmadı şimdi tukaka son kapta patron eski ortağı cezalandırdı zaten 1 hafta 2 hafta içinde olumlu haberler gelecektir bence
    100- 300 mu? :D17.5 tl iken bana önerildiginde hissenin ciro ve borcunu görünce bu fiyat bile cok dedim alamadım bi baktım 330 bi baktım 750 hiçde üzülmedim ben 17.5 tl bile veremedim değer biçemedim bu hisseye bol kazanç hepinize...

6.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    yani diyosunki bu linkteki(https://www.tazekuru.com) ürünleri yetiştirip üreten paketleyen fabrikanın ederi 10 milyon öyle mi sen inandınmı...birkere sermayesi 1 milyon yani fiyatın yüksek olması normal 200 olsa piyasa değeri 200 milyon eder bu gün kıçı kırık dandik fabrikalar bile 100 -200 milyon değer biçiliyor bu insanlar büyük bir firmanın bu şirketi alması ve 900 bedelli alması ile hisseye girdi ama maesef eski ortağın pislikleri bu noktaya getirdi şirket kendini yeniliyor güçlü işler yapacaktır şuanki sermayesi ile fiyat aralığı bu haliyle dahi 100 -300 arası olmalı..evet bedelli onaylanmadı şimdi tukaka son kapta patron eski ortağı cezalandırdı zaten 1 hafta 2 hafta içinde olumlu haberler gelecektir bence
    özsermayesi negatif şirketi gelip burada güzellemeyin. niyetiniz kötü belli, insanların emeğine göz dikmiş birisiniz.

dikkat edin bu topiğe. eski sahibinin şirketi ne kadar fiyata sattığına bakın, sonra borsadaki piyasa değerine bakın ona göre düşünün. yoksa kurtlar sofrasında meze yaparlar.

adettendir yatırım tavsiyesi değildir.

7. şirketin mali durumunu bilmeyen ama görmek isteyenler için bilançoyu atayım, rakamlara bir baksınlar.. borsadaki değeri de şuan 838,400,000 TL.. şimdi bu bilançoya bu rakam normal bir rakam mı??? kişilerin kendisine bırakıyorum yorumu.. mobilden falan girip bakanlar varsa resmin üzerine tıklarsanız resmi büyütüp bakabilirsiniz..

8. Tr investing’de görseniz ortalık panayır yeri gibi hala hisse kurtulacak diyen dolu.
    Benimde 430’dan 17 lotum var. Keşke satsaydım çarşamba günü, ama telefonum yanımda değildi.
    Zararım çok değil ama hisseden de kurtulmaya bakacağım bu hafta

Sayfa 97/156 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •